Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni 3 hónap...

Hogy tudnék fogyni 3 hónap alatt 10kg-ot minimum?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
81%
én elég sok fogyókúrát feladtam már, mert nem hozott számomra elfogadható eredményt, de mindenkitől azt hallom, hogy rendszeres mozgás és étrendváltoztatás!!! ja és persze önuralom.:) szóval ebéd után nincs kis csoki sok csoki ez és ez..:) remélem segítettem! 15/L
2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Szia

Én is ilyen problémával küzdök és szerintem együtt megpróbálhatnánk

2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
5%
Sehogy,de ha esetleg valamilyen csoda folytán sikerülne is,akkor az lenne a vége,hogy a fogyókúra után a dupláját zabálnád fel magadra......
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Hmm. 3 hónap alatt ne akarj lefogyni ennyit, mert az nem tartós.
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
ti miről beszéltek ? én 2 hónap alatt ledobtam 90 napossal és nemis jött vissza
2011. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 (L) Bella (L) válasza:
87%
Mi anyukámmal lefogytunk, több, mint 10 kg-ot, igaz, nem diétával, hanem életmód váltással.
2011. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
ti miről beszéltek ? én 2 hónap alatt ledobtam 90 napossal és nemis jött vissza
2011. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegy, hogy mennyiből akarod lefogyni. 90 napos semmit nem ér, az egy kórházi diétának indult, amit a sok majom átvett. Életmódváltás, sok mozgás. Akkor sem biztos, hogy sikerült.
2011. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Az okosok is azt mondják, hogy az idális a heti -1 kg. Na mármost, ha 3 hónappal számolunk az is minimum -12 kg. Ha még belehúzol egy kicsit lehet több is.
2011. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Heti fél kiló lenne az ideális az okosok szerint. De hát fél kilót reggelről estére tud a súly ingadozni. :)) Szóval nem vágom.


Én 4 hónap alatt fogytam 10 kilót, és egy deka sem jött vissza. (fél év eltelt azóta)


Én 68-ról fogytam 58-ra.


4 trükköm volt (sokaknak mindegyik fájdalmas, pedig szerintem a divatdiáták kegyetlenebbek)

1. Reggelit felcserélni a vacsorával

- sokan nem esznek délig semmit, vagy akkor is csak csipegetnek, majd büszkén hazamennek (ó én alig ettem ma) és magukra rántják a hűtőt és kizabálnak mindent, amit érnek. Na, én reggel felkelek, jóllakok (minden mi szem-száj ingere), ebédre már kevesebbet és este semmit. Egészséges vagy nem, de működik. És jobban érzem magam, mióta így élek. Szóval biztosan egészséges.


2. Legalább napi 1 óra mozgás

- busz helyett gyalog a munkahelyre. Nekem ez napi egy óra gyors séta. (nem kis laza nézelődés, de nem ám. Izzasztó gyors séta hegyen-völgyön át - a jó kalóriadús reggeli után, ami beindítja az emésztést)


3. Nincs nassolás

- a francért kell egész nap csipszet, csokit és cukorkát eszegetni? Ne hagyd magad ennyire unatkozni! A nehéz napokon étcsoki, vagy ha nem bírod egyél almát, zabkását, gyümölcsöt...


4. Nincs cukor az innivalóban

- Cola, Fanta és társaik kilőve, kávé max. egy cukorral, az is reggel. Tea cukor nélkül és sok-sok víz.


Működik! Nekem bevált!

2011. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!