Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit keres a rízs a keményítő...

Mit keres a rízs a keményítő napon, mikor merő szénhidrát?

Figyelt kérdés
Néhány éve csináltam ezt a fogyókúrát (sikeresen) és akkor még a rízs a szénhidrát napon szerepelt. Miért kellett átteni a keményítők közé? Tudja valaki?
2009. ápr. 24. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A rizs a keményítő naphoz tartozik, nem tudom ki kavarta meg. Ugyanúgy hasznosul mint a krumpli, vagy mint a hüvelyesek. Nézd meg bárhol a neten a 90 napos diétát, mindenhol a keményítőkhöz sorolja! De egyébként a keményítő is szénhidrát. Ha pl. szénhidrátmentes diétát tartasz, ugyanúgy nem ehetsz rizst vagy krumplit, mint kenyeret vagy tásztát.
2009. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a kérdezonek igaza van,rizs az SZÉNHIDRÁT és NEM KEMÉNYÍTO. kedves elso válaszoló: nézze meg a neten ,mindenhol keményito kozé sorolják. igen sokan keményíto kozé sorolják,mert vki el kezdte azt írni,h keményíto,pedig téved. nézd csak meg a 90 napos diéta leírásában és ott a szénhidrát kozé sorolják. és szerintem,aki ezt a diétát csinálja,nem ossze vissza kéne nézegetni a netet,h mit ehet ebben a diétában és mit nem,hanem a 90 napos diéta leírását, ugyanis a mindmegette.hu-n is elég sok a téves info.
2009. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, még elfelejtettem,h igen: a keményíto is szénhidrát,de nem az osszes.
2009. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a szakirodalom nem ismeri a 90 napos diétát és legalább 60 formában létezik kijelenthetem hogy valami balfék által összetákolt sz*r...

Aki azt mondja hogy jó, mert 15 kilót fogyott annak meg gratulálok mert az egy dolog hogy 15 kiló csak, hogy honnan meg milyen áron az a nem mindegy...

2009. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
neked meg aztán nem mindegy,h ki mennyit és honnan fogy?az ne a te dolgod legyen. gondolom,te nem azok kozé tartozol,akin van mit fogyni,vagy pedig azok kozé,akin van mit fogyni,csak nem bírsz - ugyanis azok írnak ilyen válaszokat.sztem /velem egyutt/ sok olyan diétázó van,aki sikeresen leadja a kg-kat ezzel a diétával.
2009. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Erről a diétáról néhány évvel ezelött hallottam először. Miután a család több tagja is ezzel a diétával adott le tizen és huszon kilókat, úgy döntöttem én is megróbálom leadni a felesleges kilóimat. Bevált. Ezt csak azért meséltem el, mert akko még a rízs a szénhidrát napon szerepelt és a gomba még semlegesnek számított.

Így körülbelül 2-3 év elteltével meglepetten tapasztaltam, hogy ugyan azon az oldalon, ahol annak idején először olvastam a 90 naposról, változások álltak be. Mint például ez a rízs mizéria is.... Átkerült a szénhidrátnapról a keményítőbe... Így nem is eszem rízst... :( Meg már azt a jó kis zöldborsós gombapörköltet sem merem betenni a keményítő napra... :(

2009. máj. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!