Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás után megnyúlt a bőrőm,...

Fogyás után megnyúlt a bőrőm, jó ha otthon így mozgok, "kondizok"? infok lentebb.18/F

Figyelt kérdés

Szóval 22kg-ot adtam le, eléggé megnyúlt a bőrőm vagyis lóg inkább és nem ártana feszesíteni rajta meg egy kis izom is elfér:)

Van itthon két súlyzóm, felülés, gyakorlatok, ilyesmire gondoltam. Érek vele valamit? Miből mennyit kellene?ÉTkezés?


2010. jan. 17. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthoni edzéssel semmi látványosat nem érsz el. Ha tényleg lóg a bőröd azt kondizással nem is tudod eltüntetni.
2010. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mi az ami hatna? Ha nem is sokat, de kicsit feszesíteni kellene rajta+ izom
2010. jan. 17. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy héten gondoltam ugy háromszor vagy négyszer azt, hogy felülés pl 50, fekvő amiennyit tudok, aztán sulyzoval legalább háromféle gyakorlat

és ezt egyszer még megismételni és ennyi többet ugysem birnák.

2010. jan. 17. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha változtatni szeretnél le kell mennie konditerembe. Otthon nincs olyan motiváció és nincs elég felszerelés. Ha a bődröd annyira lóg, olyan mintha szottyadt vizes valami lenne akkor az plasztika, de 22 kiló -nál szerintem nem lehet olyan durva. Látni kéne.
2010. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!