Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek ebédre, fehérjenapon...

Ehetek ebédre, fehérjenapon virsli, kenyérrel?

Figyelt kérdés
2Darab Főtt virslit,egy fél szelet Fehér(!!!)kenyérrel?Mer ugye kenyeret mindennap lehet enni,eddig nem ettem a diéta során... De most nincs más választásom. Ez így jó?Vagy inkább virsli magába?Bár,kétlem h azzal jól laknék
2009. máj. 2. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
vacsorára meg egy tejfölt,aminek nem magas a zsírtartalma. így oké?
2009. máj. 2. 11:29
 2/10 A kérdező kommentje:
meg mondjuk még sosem ettem(ittam)levest, fehérjenapon..akor ma úgy jó h kenyér+virsli+egy kis leves?
2009. máj. 2. 11:42
 3/10 anonim válasza:
a 90 napos diétánál,fehérjenapon nem ajánlatos kenyeret enni,persze nem fogsz hízni tőle,de így kevésbé hatásos..én már csak tudom..végigcsináltam :D
2009. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi. de a mindmegette.hu-n ugy írja h keményítő és fehérjenapon szabad enni egy szeletet:S
2009. máj. 2. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
megint te vagy a virslis? nem lehet felfogni, hogy a virsli-be minden van csak fehérje nincs és azt se, hogy teli van zsirral?
2009. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Virsli=szemétpép (ne tudd meg, milyen)+ zsír. Kenyér=szénhidrát.

Nem vagyok 90 napos párti, de azt tudom, hogy fehérjenapon semmi keresnivalója az étrendedben szénhidrátnak és szírnak.

Tehát szerinted..?

Az, hogy a virsliben zsíron kívül még mi van, nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de... Broáááf..

2009. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úristen nemkell az ember fejét leszedni! normálisan feltettem a kérdést,erre....áá :d am sokan irták h ezt ették(mármint virslit,mivel baromfi virsli)és fogytak.kenyeret is sokan írtak.és én a diéta alatt,most eszem eloszor kenyeret...amúgyis eddig (gyümölcsnap,víznap)om volt.és teljesen kivagyok,szédelgek..ennyit meglehet engedi ebbe a diéáta is.nem?
2009. máj. 2. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne diétázz amíg nem tudod mi az a zsíranyagcsere. Majd ha tudni fogod - mert utána nézel- magad is rájössz, mit ehetsz, mit nem, miért szédülsz, és hogy melyik diéta hülyeség, melyik nem. Kérdésedre a választ az egyszerű- és összetett szénhidrátok, valamint a fogyás kulcsszavak beguglizása után meg fogod kapni. Ugyanez fehérjékkel, zsírokkal. nem bonyi, érdemes megérteni az alapokat-elvégre a saját testünk...
2009. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a fogyókúrádban vannak következmények(szédülsz stb) akkor a fogyokúra előtt beszélned kellett volna az orvosoddal, az orvos fel tud neked olyan étrendet írni ami tuti hatásos és nem hízlal!
2009. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tejfölnek meg a virslinek gyakorlatilag elhanyagolható a fehérjetartalma...
2009. máj. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!