Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy hétre abba lehet hagyni a...

Egy hétre abba lehet hagyni a diétát?

Figyelt kérdés
2007. júl. 18. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hogy abbahagyod az a te döntésed!De tudd, ezzel megszakad az a folyamat ami a 90 napos lényege, ami 90 napig tart.Mivel leállsz így a szervezeted visszaáll azelőző emésztéshez és így a visszahízás sem kizárt!!Szóval szerintem ne hagyd abba, vagy ha mégis kicsit figyelj oda a táplálkozásodra!
2007. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan mindenkinek másképpen reagál a szervezete a szünetre. Én 22 nap után 10 napra hagytam abba, mert nem volt lehetőségem a diéta szerint étkezni, nekem azonban egy deka sem jött vissza az előzőleg leadott 4 kilóból. Viszont, azt gondolom, ha nem muszáj, ne add fel!
2007. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha abbahagyod, akkor az újrakezdés teljes újrakezdés lesz, hisz a szervezetnek újra meg kell szoknia ezt a diétát. Így 90 napot számolj..

De ha már elkezdted, ne hagyd abba! Hisz fenn áll a veszélye a visszahízásnak!

2007. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!