Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Abba lehet hagyni idő előtt a...

Abba lehet hagyni idő előtt a diétát? Olvass tovább!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja csinálom, és már fogytam is 6kilót, de még szeretnék 5öt. Tetszik a diéta, de egy kicsit meguntam, vagyis már azt vettem észre, hogy nem vagyok olyan kitartó(kicsit össze vissza eszek már:( ). Arra gondoltam, hogy abbahagyom, vagyis kicsit magamra szabom a 90 napost úgy, hogy 4naponta tartok gyümölcsnapot, és a délelőtti gyümölcsevést is meghagyom. Dél körül eszem egy kis szénhidrátot, és estére már csak fehérjét salátával. Ezzel a módszerrel le tudnám adni még azt az 5kiló plusszt, és mennyi idő alatt? Egyébként nem csak 5kiló plussz van rajtam, de nem akarok többet fogyni(165/68). Vagy esetleg tudtok adni tanácsokat, hogy hogy egyek, mozogjak? Lassan de biztosan módszer híve vagyok:D ezért is akarok átállni egy "normális"étkezésre, hogy késöbb ne jöjjenek vissza a kilók.
2009. ápr. 15. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Na most ez így mi?


Abba lehet-e hagyni idő előtt a diétát, de közben még szeretnék leadni öt kilót, igazából nem ennyit kéne hanem többet de mégse, vagy inkább mozogjak?

Igazából teljesen mindegy abbahagyod-e vagy sem, hiszen már amúgy sem a 90 napos szerint táplálkozol, meg egyébként is lényegtelen, hiszen az egész diéta egy butaság. A terved amit leírtál nem rossz, próbáld ki és ha fogysz akkor jó, ha nem akkor változtass, csökkentsd a szénhidrátot, járj el konditerembe mozogni.


De főleg először döntsd el, mit akarsz...

2009. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abahagyhatod a diétát. Én is 2 hónap után abbahagytam, nem bírtam tovább, de utánna egészségesen kezdtem táplálkozni,odafigyeltem mit eszek és heti 4 alkalommal 90 percet tornáztam, jah és nem jöttek vissza a leadott kilók, hanem még fogytam.Sokan azt mondják, a diéta idő előtti abbahagyása után gyorsan visszajönnek a kilók. Ez így nem igaz! Csak akkor, ha nem változtat valaki az életmódján.Egyépként akkor rajtam se sok felesleg volt, kb 5-6 kilót fogytam :-) De azóta sajna megint hanyagolom a tornát, de ha vége a sulinak megint elkezdem :)
2009. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást:)
2009. ápr. 16. 20:38
 4/4 A kérdező kommentje:
És grat a fogyásodhoz:)
2009. ápr. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!