Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon lehet diákcsemeg...

Gyümölcsnapon lehet diákcsemegét enni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárólag csak mogyorós változatban, mert úgy hízlal igazán. Amúgy az ilyen aszalt dolgokból csak nagyon kevés ajánlott...
2009. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nemsokat eszek belőlle csak gyüminapon jolesik egy kis sós is!!
2009. máj. 6. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

arra a szalámifélére gondolsz? : D nem.

egyébként szerintem egy nagyon keveset szabad csak..ne vidd túlzásba.

2009. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nyugodt szívvel fogyasztottam diákcsemegét, sokszor jól esett egy kicsit feldobni a gyümölcsnapot:)

2009. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
mi az a diákcsemege? és hol lehet venni?
2009. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Egyetemen a tankönyvboltban.
2009. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A diákcsemege az a kesudió, mogyoró, mazsola meg ilyenek keveréke, ugye? Az ilyen dió- és mogyorófélék a legmagyasabb fehérjetartalmú cuccok közé tartoznak, úgyhogy én azt inkább azon a napon enném, nem gyümölcsnapon. Ja azt nem is említve, hogy a zsírtartalmuk is brutális.

Én csak akkor enném a helyedben, ha abszolút nem venném komolyan a diétát. Egy átlagos felnőtt ember napi zsírszükséglete olyan 46 g körül van, 100 gramm mogyoró ebből eleve 42 g-ot tartalmaz. Ez a 90 napossal viszont nem egyeztethető össze, mert annál a gyümölcsnapnak az a lényege, hogy semmi ilyesmit ne egyél. Szerintem.

2009. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem két teáskanálnyit ehetsz belőle naponta. Van egy DASH diéta nevű dolog, abban láttam leírva. Bár az magas vérnyomásos embereknek készült, de ott is az a lényeg, hogy ne legyen sok só bevitel.
2009. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemazért de az olajos magvakban lévő olaj nem gáz.

Az én diétámban van napi két evőkanál lenmagolaj és mégis heti 1,5 kilót fogyok...

2009. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, de te nyilván nem a 90 naposat csinálod. Ha a 90 naposat csinálja, akkor nem csak a zsír miatt, hanem a brutál fehérjetartalom miatt se kéne gyümölcsnapon ezt ennie, hanem egye akkor fehérjenapon. Szerintem.
2009. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!