Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan fogyhatok le gyorsan?

Hogyan fogyhatok le gyorsan?

Figyelt kérdés
Bármit megteszek kivétel a futás (már pár méter gyors séta után úgy elkezd fájni a talpam hogy alig bírom ki tehát nem elfáradok hanem a talpam fáj iszonyúan viszont le akarok fogyni ).172cm vagyok és 93kg , jó lenne ha egy 25-30kg-om leadhatnák , a leggyorsabb módon. Légszi csak értelmes válaszokat.
2011. nov. 15. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne gyorsan akarj lefogyni, mert az nem lesz tartós (tapasztalat).

Kb 8 hónap kell, hogy ezt a súlyt egészségesen, tartósan leadd.

Sétálj közepes tempóban, napi 1 órát, vagy szerezz be egy szobabiciklit (használtan 3-4 ezerért lehet venni.)

És figyelj az étkezésre, orvoslexikon.hu-n számold ki, miből mennyire van szükséged a fogyáshoz.

Pékárukat, tésztákat, fehérlisztes, finomított dolgokat mellőzd, valamint a zsíros ételeket, cukros italokat is kerüld, édességet minimálisan, ha belefér a napi szükségletedbe.

És igyál sok folyadékot.

2011. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szobabiciklivel mennyit naponta és milyenre állítsam?:D
2011. nov. 15. 13:08
 3/11 anonim válasza:

Éppen nemrég hallottam egy rádiós beszélgetésben,hogy savanyú káposztával,grillezett húsok,zöldségek,gyümölcsök,pirítos rozskenyér.

A savanyú káposztát napi kétszer,a levét is inni kell.

Változatosan és KITARTÁS,mozgás.Napi 4-5 kg fogyást eredményez!!!

2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szobabiciklit könnyűre, gyorsan tekerve (azt olvastam, 20km/h minimumot tartani kéne, mondjuk én 15nél gyorsabban nem tudom), hetente 3-5x, és 40-60 perc.

(Én 1x tekertem le 80 percet, de utána teljesen kész voltam...:-D)

2011. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Hát én őszintén mondom h 13 éves vagyok és 79kg voltam..

1hónap alatt lelehet fogyni min.4 kg..nemkell semmi csodaszer stb...Csak az hogy odafigyelsz a kajára nemeszel édességet és 6óra után nemeszel én 1hónap után 67kg voltam és nem hazugság..Segítek ha akarod és bővebben válaszolok:

Címem: fogyokurahatasosan@citromail.hu Várom leveledet:)

2011. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Bocsánat *=76
2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia! Én 178cm vagyok és ugyanannyi kiló, mint te.

Remélem igaz, amit az első válaszoló írt, hogy napi 1 óra sétálással lehet fogyni...hát nem tudom mennyi idő kell neki.


Én terhesség során szedtem fel ezt a rengeteg súlyt, a kisbabámmal 1-1,5 órát sétálunk minden nap, meg sokat van ölben (súlyt emelek ;), ha nem bírom már, akkor hordozóban van rajtam és mindent úgy csinálok. Enni sokszor nincs is időm napközben, de igaz ami igaz, hogy estére jól bezabálok! Ha te is estére szeretsz enni, ezt mindenképp hagyd el....én is mostmár jobban odafigyelek majd, meglátom....remélem hatásos lesz.

2011. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Enni sokszor nincs is időm napközben, de igaz ami igaz, hogy estére jól bezabálok"

Az első vagyok, az a helyzet, hogy ugyanez volt velem, addig 78 kg voltam a 165 cemntimhez.

16 hónapos volt a lányom, mikor nekiálltam diétázni.

Én tényleg nem mozogtam azon kívűl semmit, hogy elmegyünk sétálni, meg a játszótéren szaladgálok utána, egyszerűen nincs energiám, meg kedvem hozzá, de igazából 70%-ban a kaján múlik, rólam 14 kg ment le ez év eleje óta. Januárban ha összejön, elkezdem a kondit.

2011. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2011. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Napi 4-5 kg? Az kicsit sok, nem?! :DDDDDD Ha annyit lehetne fogyni, akkor senki se lenne kövér, nem gondolod? xDDD
2011. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!