Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok le hatásosan...

Hogy fogyhatok le hatásosan és gyorsan?

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 68-70kg. A combom és a csípőm ami zavar, még a combom nem is annyira mint a csípőm. Igaz mindenki 60kg körülinek tippel, mert annyira nem látszik, de szeretnék hatásosan lefogyni a nyár végére. Nem szeretnék belekezdeni valami drága diétába mert nem szivesen költenék sok pénzt rá, mert nincs miből. 6 után nem szoktam enni, csokit meg édességet se nagyon. Mit ajánlanátok? a combomra a biciklizés ugye? de abból is mennyit? Köszönöm annak aki ír:)
2011. máj. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 166 cm vagyok és 66-67 kg de engem is 60-ra tippelnek mindig:)

Én se eszek cukros ételeket és 6-7 után már nem is eszek.

Én is már majdnem 1 éve a combomra tornázok.

Ajánlom a guggolást, amiből naponta többet csinálj:)

Meg az ollózás se árt:)

Amúgy ha a google-be beírod, hogy:

Rubint Réka torna akkor elő jönnek olyan oldalak, amin vannak videók róla:) egy időben én is azt csináltam.

De aztán magam terveztem meg az edzésrendemet:)

Remélem tudtam segíteni:)


13/L

2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elkeserítelek,de nincs helyi fogyás. Hiába akarsz te csak csípőből fogyni,vagy csak combból ,erre esélyed sincs. Ha fogysz, akkor fogysz ciciből is ,meg fülcimpából is meg stb, stb.
2011. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az nem baj, ha máshonnan is fogyok :) inkább az a kérdés, hogy hogyan és mennyi idő alatt sikerülne :)
2011. máj. 3. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik ,egyél keveset és tutira lefogysz .
2011. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!