Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok gyorsan?

Hogy fogyhatok gyorsan?

Figyelt kérdés
Most nyáron szeretnék fogyni 10-15kg-ot. Kérlek segítsetek nekem. Hogy kezdjem? Mit csináljak?
2011. jún. 19. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj gyorsan fogyni! Nem egészséges, és utána rögtön visszahíznád. Kezdd inkább kis lépésekkel: kevesebb szénhidrát, több fehérje, semmi nasi, sok gyümölcs, zöldség, sok folyadék. Sportolj rendszeresen, járj futni, sétálni, vagy bármit amihez kedved van. És a bogyókat felejtsd el, átvágás az egész. A legontosabb pedig h ne koplalj! Tapasztalatból mondom, hogy ha nagy elánnal belefogysz, és elkezded magad kínozni, egy hét alatt megelégeled és mélyebbre süllyedsz, mint voltál. Ésszel, mértékletesen, fokozatosan! Lehet, hogy így nem fog lemenni, csak 5 kiló, de egészséges maradsz. Sok sikert!
2011. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 19. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben azokat az elveket vallom, mint az első válaszadó.

Én kb. egy hónapja kezdtem életmódváltásba. Több fehérje (hal, csirkemell, tojás, túró, natúr joghurt stb), kevesebb szénhidrát, csak ásványvíz, tea mézzel de csak napi 1 bögrével reggel. Teljes kiőrlésű kenyér, rengeteg friss zöldség és gyümölcs. Rendszeres testmozgás, heti 5-6 alkalommal különbözőek, de főleg Rubint Réka.

Én egy hónap alatt 5 hét alatt 1,5 kilót fogytam eddig, de sokkal jobb a közérzetem, fittebbnek érzem magam, és nem éreztem azt már 1 hét után, hogy ezt a táplálkozást nem tudom folytatni.

Sok sikert!

2011. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!