Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos fogyokura mennyire...

A 90 napos fogyokura mennyire sikeres erdemes elkezdeni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
annyi kur.a okos ember van itt... aczél és társai... ezt nem egy életen át kell csinálni, hanem egyszer valamire nekivágni és utána lehet tartani. Ettől senki nem lesz halálos beteg, más is étkezik húst és főzeléket felváltva, én sem eszem minden nap húst, igyekszem változatosan... mert ha évekről lenne szó, megérteném a pattogást, de 90 nap alatt nem fognak elsorvadni az izmaim, nem leszek zombi és nem is leszek idiótább tőle... kíváncsi lennék, te mivel fogysz, mert hogy nem vagy tökéletes, az is tuti. Sportolás? ok,de mondjuk aki túlsúllyal rendelkezik, előbb fogyni kell, hogy tudjon sportolni. És ez mondjuk arra tökéletes. Tapasztalatokat várt a kérdező, és úgy látom, neked az nincs, max. egy orvosi lexikon... Köszönjük hasznos válaszod.... :)
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
57%

vitatkoznom kell.

3 hónap alatt igen is komoly problémák alakulhatnak ki, amelyek később rend szerint vissza köszönnek majd.

továbbá: 3 hónapnál rövidebb idő alatt is lehetnek problémák (írtak nekem beszámolókat, itt ezen az oldalon) ájulás, gyengeség, levertség simán előfordul.

az egy dolog, hogy nem eszel minden nap húst (bár miért kell megvonni 1 napig az esszenciális aminosavakat, ennek semmi értelme, ez nincs korrelációban a fogyással!) hanem hogy 1 nap húsevés után 3 napig szénhidrátot eszel! netán tévednék? nem (szokásom).

össze vissza minden cukros, fehér lisztes sz.art meg lehet enni, mert ez a "diéta". nem is érzed ezzel a problémát? azzal a móddal akarsz lefogyni, amivel elhíztál? hát ez abszurd!

nem kell elfogadni, hogy értek a témához, nem kell elfogadni, hogy a szervezetünknek szüksége van minden nap az állati fehérjére, de akkor ilyen idiótaságot (a fogyó.) miért fogadsz meg? akkor kételkedj mindenben, ne csak a józan észben, táplálkozástudományban! a hülyeségekkel szemben is légy elutasító, következetesen.


kérdezted én hogy fogyok. na hogy? milyen alapismeretekkel is rendelkezünk? mikor tud elhízni az ember? mikor fogy?

kevesebbet kell enni, ez a 20 milliós válasz!

nem direkt megvonni a tápanyagokat, hátha még jobban kiéhezik a szervezet (sok kövér ember éhezik, ezért esznek annyit mint 2 disznó, persze hogy elhíznak).


hát ez teljesen.. áhh, nem is tudom. ha legalább esélyt látnék rá, hogy elgondolkodsz azon amit írok. de hányszor le lett már írva, nem itt, tucat más helyen!

edzők, szakemberek, mindenki aki tényleg foglalkozik hasonló témákkal.

ez komolyan mondom hogy lehangoló :(

2012. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem sportolhat, akinek túlsúlya van...? Ekkora butaságot! Ha nem ágyhoz kötött, akkor igenis sportolhat! Nem maratonnal kell kezdeni, kezdetben az is elég, ha naponta sétál egyet például.
2012. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

csak hogy okkal idiótázhassak (Kedves kira1) fel lettem világosítva egy egyébként biztos "hülye" orvos által, aki ilyen klinikán dolgozik, nap mint nap segít intenzív mozgásra képtelen zsírhurkákon, azzal hogy normális, tápanyagdús és 1200kcal (férfiaknak ezeöccá') energiabevitelű étrendet állít össze nekik.

és ennyi, itt az összes varázslat, így megy ez NEM-AGYHALOTT helyeken. mondjuk szerintem az 1200kcal kur.vakevés, de a gyakorlat szerint nem, bőven jó amíg el nem tudnak kezdeni rendesen mozogni.

2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes. A 90 napos diéta egy óriási nagy melléfogás, egy kreténség. Arra jó egyedül hogy áltasd magad, és a genetikára tudd fogni hogy miért nem tudsz lefogyni, hiába próbáltál fogyózni.


Akaratgyenge, saját magukat becsapó embereknek tökéletes a 90 napos baromság, ha másra nem, hát ürügynek. A normális ember bele sem fog.

2012. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 darida ***** válasza:

Minden diétának akkor van értelme, ha az elért eredmény fenntartására a diétázó a kúra után is tervet készít. Saját tapasztalatom szerint, a 90 nap után elért 12 kg-os súlycsökkenés megtartása a délelőtti kizárólagos gyümölcsfogyasztással sokáig sikerült. A "víznapok" heti beiktatása az étrendbe, továbbra is megmaradt.

A diétát egy igen fontos lépésnek kell tekinteni a táplálkozás, az életmód megváltoztatásának irányában. A diéta csak egy kezdő eszköz a tartós súlycsökkentés felé. A 90 napos diétát azért tartom értékesebbnek több más fogyókúránál, mert a szokásosnál hosszabb időtartama alatt tartós hatást gyakorol a szervezetre, másrészt mentálisan is megalapozza a tartós testsúlycsökkentést.

2012. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kedves Zoli!

de igen lehet, tőle fogyni, meg is lehet tartani, magamon kívül több ilyen embert is ismerek. Én 16 kilót fogytam vele.

2012. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
akit ledöftem csórit (még az agresszívabb életemben, ez sem ma volt már) 5 kilót fogyott mire kivérzett. és megtartotta a súlyát. jó fogyókúra volt? jobb mint a 90 napos fos? hasonlítsátok már össze a kettőt, én sokkal gyorsabb megoldást kínálok, és sokkal véglegesebbet.
2012. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nem lehet tőle, valószínűleg te se attól fogytál...


A 90 napos kreténség egy orbitális nagy ostobaság.

2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Hanem mégis mitől fogytam akkor ennyit???

Te próbáltad esetleg? Ha igen, valószínüleg annyit csaltál, hogy azért nem ment....

Kedves Aczél! Lehet, hogy az oldalnak jobbat tett volna,és az egész világnak,ha nem mást döfsz le... Most a sittről írogatsz? Nem is tudtam, hogy ott is van net...

2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!