Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos fogyokura mennyire...

A 90 napos fogyokura mennyire sikeres erdemes elkezdeni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
10%

na ezért nem járunk orvoshoz :D

köszönjük az írást! és remélem a humorom nem okoz félreértést :)

2011. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:

Én sokféle diétát kipróbáltam már, de egyik sem vált be, kivéve 1-et.

3 óránként étkezem, 1x csitke mellet roston, uborkával, 2x almát, 3x 10dkg felvágottat uborkával, 3 nap alatt leadtam 2 kilót, még csak tornázni sem volt időm, és éheznem sem kell, nekem nagyon jól bevált, ajánlom minden fogyókúrázónak :)

2011. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
10%
Shaya, azért azzal tisztában vagy, hogy ha te tök jó étrenddel fogytál le, egy másik embernek ez mennyiség tekintetében még lehet sok (hízni fog vele) vagy akár túl kevés is (és éhezik közben).
2011. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
10%
3 nap alatt két kiló, no comment... azt ugye tudod, hogy ha elhagyod a szemét kajákat, akkor az a pár kg víz, bélsár és glikogénraktár távozik a szervezetedből, ami le volt rakódva? ez egyéntől függően 2-5 kg is lehet. ezért nem kéne meglepődni a pár nap alatt leugró kilóktól, pláne nem azt levonni belőle, hogy akkor hatásos a diéta. nyilván hatásosabb, mintha hambit ennél csokitortával, de az, hogy valóban jó lesz-e neked, majd az idő fogja eldönteni.
2011. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Úristen mennyi elmebeteg egyetlen topikban. Nekem általában nincsenek előitéleteim de ti elég erősen pedáloztok hogy bebizonyítsátok hogy a kövér emberek buták.Az emberi faj hanyatlik.


(ezt most senki ne vegye magára hiszen a 90napostól nyilván lefogytatok és most egyetlen kövér sincs köztetek :D )

2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
18 kilót fogytam tőle :)
2011. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Az emberi faj hanyatlik."

vicces, vagy nem, de így van O_O

2011. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 Gabesz9997 válasza:
hát ha 90 kura-s ra foglalod akkor igen érdemes mert még 50Kg felszedsz csak ge'' ből!
2011. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Miért "kúrákban" hisznek az emberek? Ez hihetetlen számomra. Végigcsinálnak általában valami nagyon egészségtelent, amit fogyókúrának hívnak, majd visszatérnek azokhoz a szokásaikhoz, amiktől kövérek lettek, ez nem normális. Életmódot kell váltani, egyszer és mindenkorra felhagyni a hízlaló, egészségtelen szokásokkal és kajákkal!


Kiszámolni mennyi energiára van szükség, mennyi fehérjére, szénhidrátra, rostra, vízre, vitaminra, zsírra, azt bevinni, minden nap sportolni és ennyi. Ezt pedig tartani 80-100 évig.


Aczélnak igaza van. És HIHETETLEN, hogy orvosok ilyesmibe belevágnak...

2011. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

hát, orvosok sok mindenbe beleVÁGNAK (hahaha)

:D

2011. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!