Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos fogyokura mennyire...

A 90 napos fogyokura mennyire sikeres erdemes elkezdeni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:04
1 2 3 4 5
 11/41 darida ***** válasza:
75%

Jó diéta és érdemes csinálni. Értelme csak akkor van, ha az az életmódot is megváltoztatod a 3 hónap alatt.

Hozzá kell szokni, hogy délelőtt csak gyümölcs a diéta után is és tartani a "tisztító" napokar utána is.

Ha ezt nem teszed a leadott kilók hamarosan "kamatosan" visszatérnek.

2011. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
5%
ehhez kíváncsi lennék mit szólna mondjuk a Corvinus egyetem élelmezés tudományi karának egy tanára, kutatója vagy oktatója.
2011. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%

En nyolc evvel ezelott fogytam 18 kilot a 90 napossal, eddig 2 kg jott vissza, pedig minden nap eszem keserucsokit is :)

Amit nem hagytam abba a 90 nap utan sem, az a gyumolcseves es a biciklizes.

Minden fogyokuranak van hatranya, es egyetlen biztos tipp van a fogyasra: ha kevesebb kaloriat viszel be, mint amennyit elhasznalsz. Amugy szerintem a 90 napos meg a kimeletesebbek koze tartozik, mert par nap leforgasa alatt mindenhez hozzajut(hat) a szervezeted, ha okosan csinalod, nem ugy, mint pl. a drasztikus dietaknal, ahol napokig nem eszel semmilyen feherjet, vagy napi 4 pohar eros feketekavet kell innod es enni semmit. Szerintem a 90 napos kevesbe rossz, mint a tobbi - es nekem segitett.

2011. nov. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
Nekem több emberrel is van tapasztalatom,mert 5-en kezdtük egyszerre.Az anyósom 98kg-ról fogyott 84kg-ra,anyukám 95kg-ról fogyott 80kg,a sógorom 86kg-ról ment le 81kg-ra,de rajta max csak ennyi volt a felesleg:-)a férjem 110kg-ról fogyott 90kg-ra,és én 125kg-ról fogytam 3-rom gyerek után 95kg-ra...Mindannyian jól vagyunk,nem jött vissza semmi,sőt,és és a párom azóta még 5kg adtunk le,maradt a reggelire a gyümölcs,és hat után nem eszem már semmit...A tanulság annyi,minél több a túlsúly,annál többet lehet vele fogyni,érdemes elkezdeni,mert nem drasztikus kúrárol van szó,bármit ehetsz csak tartsd be melyik nap,hambi,tészta,süti,fagyi,csoki,bármi,nem nehéz,hamar hozzászoksz,és ezzel egészséges életmódot is váltasz,hiszen a gyümölcs és zöldségfogyasztásod is megnövekszik...Személyszerint annyit tudok mondani,a vérnyomásom helyre állt,a cukrom is,nem fáj a lábam,sem a hátam...Vannak kétkedők,de azok szerintem csak irigyek,vagy akaratgyengék...Minden fejben dől el,ha gondolod írj privit,bármiben segítek neked...KITARTÁS...
2011. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
6%

írtak látszólag pozitív dolgokat, de tudni annyit kell tudni erről, hogy egy ideálistól elrugaszkodott állapot az egész. 3 napon át fehérjeéhezésnek teszi ki a testet, utána a legsz.arabb szénhidrátokat eteti az emberrel. ez bőven elég nehézség a testnek hogy elzsírosodjon (takarékosságból és reagálásként a kihívásokra zsírt raktározzon) és izom vesztés történjen. véletlenszerűen lehet tömeg vesztés, ha a delikvens nem zabálja tele magát szénhidrátokkal 3 napon át. persze ez csak véletlen kérdése, mert semmi mennyiségi iránymutatás nincs, ami személyre lenne szabva.

tehát betegséghez jó, aki pedig azt írta hogy vannak rosszabbak, az igazat írt. és valóban, pl. annál mint hogy én torkon/nyakon vágok valakit, annál leírhatatlanul jobb egy ilyen étkezési anomália, mert sokkal kevésbé halálos. de ez legalább egy optimista (és végtelenül primitív) életfelfogás, miszerint mindég van rosszabb is.. persze, és egészséges ember ezt megpróbálja elkerülni, és egyből a jobbra törekedik.

2011. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%

én is csináltam, én 6 kg-t fogytam 3 hét alatt, de utána abbahagytam, mert sok banánt ettem, abban sok a kálium és rosszul lettem tőle, ettől függetlenül szerintem jó, a barátnőm is fogyott tőle 16 kg-t. Szerintem érdemes belevágni, egy hónapon belül én is elkezdem megint, az esküvőmre szeretnék fogyni legalább 15 kg-t.

sok sikert! :)

2011. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék Acél te folyton minden nap csak húst eszel a fehérje miatt?Ez a diéta alkalmazkodik a szokásos étrendhez,ha húst fözök,másnap tuti fözelék vagy tészta van,tehát az egyetlen a diétában a gyümölcs nap ami nem álltalános,de nálam pl volt olyan nyáron,hogy nem voltam éhes a hőség miatt és csak gyümölcsöt ettem,tehát hol a hiba???????????Abszolút változatos étrendre tanít és természetesen nem csak banán van,mint gyümölcs...
2011. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

A vegák sem esznek húst, mégis visznek be fehérjét...


Nekem nagyon bevált. Azt szeretem benne, hogy tudom, nem fél évnek kell eltelnie ahhoz, hogy ehessek csokit :) A vegyes cuccokon(pl rakott krumpli) kívül mindent lehet enni.

Közel 20 kilót fogytam vele, igaz az első hónap után minden gyüminap után lénapot tartottam. De nagyon jól éreztem magam, nem voltam beteg, se vitamin hiányos. Csak ajánlani tudom.

2011. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
21%

megint csak élelmezéstudományi alapokra hivatkoznék: igen, a szervezetednek minden nap, lehetőleg egyenletesen, minimum 0,8g/ttkg teljes értékű fehérjére lenne szüksége.

a vegákkal az egyetlen probléma, hogy élből sohasem lehetnek olyan erősek vagy egészségesek mint én. és miért? mert idióták hozzá, hogy elfogadják hogy húsevők.. de hát ez kit érdekel, persze hogy engem nem.


ugyan ez vonatkozik erre a 90 napos szennyre is. 3 napon át nem eszel vele húst. 3 napon át hiányos aminosavprofil mellett kell élned. élni fogsz? bizonyára. fogyni fogsz? lehet, ha kevesebbet eszel mint amennyi a kalóriaigényed. egészséges lesz? 3 napon át szénhidrátot tömni, tésztát pizzát és sütiket valamelyiken? egyenes út hosszútávon különböző betegségekhez, még ironikusan sem tudom azt írni, hogy "egészségetekre", mert ez annyira nem vicces.

2011. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
0%

Kedves Móricka! A 90 NAPOS FOGYÓKÚRÁT orvos lányom és orvostan hallgató lány unokám is végig csinálta 2x is.

Mindketten lefogytak kb, 13-14 kilót, de pár hét alatt vissza is szedték. Nekem legszÍnpatikusabb a ZAF - MOGALOM, magyrúl:Z A B Á L D A F E L É T. Nagyon szeretem a finom ízeket, hiszen az életben az egyik élvezet a jó ízek érzete. Egy év alatt szépen le is fogytam 17 kilót. Tovább nem megy, de ezzel a súllyal már nagyon jól érzem magamat a bőrömben. Ne vonjátok meg magatoktól a jót, egyetek mindent, csak az eddiginek a felét. V....X.

2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!