Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta de hogyan?

90 napos diéta de hogyan?

Figyelt kérdés
Nem értek sok mindent benne. reggel ehetek 2 db almát vagy körtét de ezt el oszthatom délig?
2011. nov. 24. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hülyeség, ne csináld!
2011. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. És én nem csak az alma kérdést nem értem, hanem az egész diétát, mint ahogy a többit sem...

90 napig kínzod maga, és utána mi lesz? Ismét 90 nap? Hehe, az már 180 nap... ergo az életed egy diéta...

2011. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan?

Lehetőleg sehogyan!


A lényeg hogy kalóriadeficitet hozz létre és fogysz.

2011. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
tegnap is irtam mar valakinek, hogy nagy hulyeseg a 90napos dieta, mert 2nap van amikor nagyon is hizlalod magadat(szenhidrat és keményito nap), aztan ott van meg a gyumolcs nap( es a gyumolcsben is cukor van, tehat az is valami féle szenhidrat) egeszben csak a feherje nap jo..nem ajanlom ezt a dietat, ha csak nem hizlalni akarod magad
2011. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Így van, hagyd a francba, aki meg fogyott tőle, az azért volt, mert esetlegesen rendszert vitt az eddig abszolút rendszertelen étkezésébe. Egyedül a fehérje nap jó, mert a fehérje az egyik legfontosabb dolog diétában.:)
2011. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"90 napos diéta de hogyan?" ha fontos az egészséged, akkor sehogy
2011. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ebéd előtt 2 órával már ne egyél gyümit! Addig oszd be. Nálam előfordul olyan is, hogy kihagyom.

Nekem egyénként bevált ez a diéta, semmi más eddig. És az egészségemmel sem volt semmi baj, és a következő terhességig kb 2 kiló jött vissza, és leadtam kb 20at.

2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
én is már diétáztam ez abból áll 1 nap:hús nap minden féle husfélét ehetsz de köret nics!!! 2 nap zöltség emetsz fözelék de hús nélkül meg ilyenek 3 nap: tészta nap tészta félét csokit cukrot is lehet enni de mértékkel meg tésztát persze 4 dig nap csak gyümi egész nap . de regelire csak gyümit lehet enni. és nem hülyeség 90 nap alatt 12 kg-hogyta de nagyonnagy akaraterő kell hogy végig csináld!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
az előtem lévők hülyeségeket irnak én vagyok aki le irta mit csinálj 1 nap 2 nap meg ilyenek ezt irtam és nem hülyeség!!!!!!!!!!
2011. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"3 nap: tészta nap tészta félét csokit cukrot is lehet enni de mértékkel "


de mértékkel? és mi a mérték? olyan szerencsétlen emberek nyúlnak ilyen barom módszerekhez, akik NEM tudják mi az a mérték, nincsenek tisztában az emberi test, anyagcsere működésével.. és akkor mértékkel lehet enni? ennyi a nagy tanács? hát mértékkel egészségesen is lehetne enni, és akkor fogyáshoz nem társulnának betegségek, hátrányos dolgok :D

2011. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!