Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez normális tömeg vagy kicsit...

Bán Máté kérdése:

Ez normális tömeg vagy kicsit sok?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vok 160cm és 54kg. Ehhez a magasághoz mi az ideális test súly?
2012. jan. 14. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak szerintem kevés...vékonyka lehetsz.
2012. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
van rajtam felesleg én úgy érzem van a felsőtestemen itt ott egy kis zsírpárna
2012. jan. 14. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
még rengeteget fogsz nőni, és valószínűleg vékonyabb fajta leszel. én a helyedben most kezdenék el sportolni, 2-3 év múlva ha komolyabban elkezdesz majd csajozni, értékelni fogod :)
2012. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha annyi eszed van, hogy 90 napos fogyókúrához írod a kérdést, akkor elképzelhető hogy 54 kiló szín tiszta zsír van rajtad, ami igen, sok.
2012. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Márc sportolok kézilabdázok.
2012. jan. 14. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz túl vékony. Pont jó.
2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én 178 centi magas vagyok és 94 kiló, mégse vagyok dagadt, ez teljesen egyéntől változik. attól is függ, hogy sportolsz-e, milyen a csontozatod, van-e rajtad izom, mennyi a zsírtömeged. jó a testsúlyod, ez miatt ne aggódj, és ne is diétázz. sportolj, az megfelelő irányba megváltoztatja a tested. nem kell mindig egy kis zsír miatt rosszul lenni, hidd el, senkit se zavar hogy van rajtad egy kicsi.
2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bremai válasza:
Nem tudom mit izgatod magad ily!en korban? Még nőni fogsz. De ha nincsenek rendszeres edzések, nem is fogsz nagyon fejlődni izmok terén. Ha az a bajod, hogy nem kockás a hasad, akkor kezdj el dolgozni a saját súlyoddal, abból nem lehet bajod. Most úgyis felkapták a fegyencegyzest, még menőn is hangzik
2012. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát azért jó gyakorlatok is vannak benne.

szerintem ha fogná magát az összes Kérdező korabeli kiskölyök, és értelmezné a könyvet, valamint elkezdene úgy edzeni, azért az meglátszana a fiatalságon.


oké, én is a magam idejében ezeket a gyakorlatokat (nem az extra nehéz verzióikat) mindenféle könyv nélkül is csináltam, mert minden edzésen alap követelmény volt a hagyományos erősítő gyakorlatok ismerete és végrehajtása, jó formán bemelegítésként.

2012. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
milyen könyvet Aczél?
2012. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!