Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos 3. napján vagyok...

A 90 napos 3. napján vagyok és eddig egy kilót sikerült leadnom. Ez normális így?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

Figyelembe vetted, hogy akár 2-3 kiló súlyingadozás is normális attól függően, hogy mennyit ettél, mikor voltál wc-n, mennyit iszol és a ciklusod hányadik napján tartasz?

Tehát maradjunk annyiban, hogy nem fogytál.


Mitől is fogytál volna? 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad, lefogyni meg szénhidrát- és kalóriacsökkentéssel lehet.

Ha használnának a csodadiéták, nem lennének kövér emberek.

2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Jajj de szeretem, hogy általában olyan emberek kommentelnek és veszik el a lelkesek kedvét, akiknek soha sem volt súlyfeleslege, vagy eddig még nem tudtak egy diétát sem becsülettel végigcsinálni…na mindegy. Kedves Kérdező! nem tudom, hogy az 1 kiló mínuszt soknak gondolod vagy kevésnek, ill. hogy mennyi súlyból szeretnél leadni. Mert nagy súlyból könnyebben indul meg a fogyás, mintha csak pár kilóval bajlódsz. Az 1 kiló az reális, nem tudom hogyan étkeztél a diéta előtt, de sztem az eddig 3 napi gyümölcs-reggeli elkezdett téged tisztítani, kicsit méregteleníteni is talán, és nem értem minek írta az előző kommentes, hogy 4 napból 3szor szénhidráttal tömöd magad, mikor fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümi nap van, nade ezt mi jól tudjuk Az biztos, hogy fogyni kalória deficittel lehet, de ha módjával eszel, és szétválasztva, reggelire, délig mindig csak gyümölcsöt, akkor tuti lesz a siker! Eleve, amit nem eszünk meg, attól nem is fogunk hízni sem Ne hagyd magad megingatni, ez a diéta TÉNYLEG hasznos, csak kitartást kívánok hozzá. Böngészd a neten a recepteket, és akkor nem lesz egyhangú. Néha 1-1 nap kilengés belefér (pl. ha lagziba kell menni), de ha még egy kis lassú kocogással megspékeled (ez esik kb. a zsírégető tartományba) vagy a vacsikat is helyettesíted 100%os gyümilevekkel, még hatásosabb lesz. Már 30- 40 nap után rád sem lehetlessz ismerni! Az biztos, hogy az irigyekre ne hallgass, nem egészségtelenebb ez a diéta, mint ha nem diétáznál és felfalnál mindent ami az utadba kerül..Te legalább teszel magadért, az első lépést már megtetted, s attól hogy van, aki nem bírta ezt a diétát és lehúrrogja, neked (is) sikerülhet! „Ha már jó irányba nézünk, csak annyit kell tennünk, hogy elindulunk, s nem állunk meg!”
2011. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Ha olyan istenkirály ez a 90napos akkor csináljátok :) Rengeteg kolléganőm megcsinálta,valamennyit fogytak,de utánna úgy visszahízták hogy csak na.

Ésszel kéne enni nem itt szétválasztósdizni.


Ja és drága babám ...A keményítő mi? A gyümölcs mi? CH CH SZÉNHIDRÁT!!!! SZÓVAL A 4NAPBÓL 3 TÖMÉNY CH!

2011. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

"babám" ! Szeretnék normális, emberi hangnemet megütni, mert kulturált lény vagyok, nekem használt az a pár év óvoda..

A kérdezőnek üzenem, hogy próbálja ki amit jónak lát, úgyis mindenki egyénileg tudja megtapasztalni, h neki mi a jó, mi hatásos, mi fér bele a pénztárcába. Én csak tippet adtam, nekem jó a 90 napos, s az biztos, hogy ha nem kezdtem volna bele, már már nem 10 kiló minusz lenne, hanem 10 kiló plussz..mert ha nem figyelek magamra felszaladnak a kilók.

2011. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
AMÚGYMEG EZ AZ OLDAL AZÉRT VAN HOGY SEGÍTSÜNK MÁSOKON, NEM AZÉRT HOGY MÁSOKNAK JÓL BEOLVASSUNK, "BECÉZGESSÜK" ÉS KIOKTASSUK. A kérdező kérdésére feleltem, ő pedig majd a sok hozzászólásból eldönti, h számára melyik válasz felelt meg. Az alpári stílusra nem vagyok vevő!
2011. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Alpári stílus? Valami nagy gond van az értelmezőképességeddel.

Ostobaságokat meg nem kellene terjeszteni :)

2011. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Légyszíves fejezd be. Komoly oldalak szólnak a 90 napos diéta mellett. Nem egy példát tudok mutatni, akiknél bevált. Ha kételkedsz, vagy ellenzed, hozz létre egy szervezetet a "90 napos diéta ellen",biztos lesz aki melléd áll, de nehogy már most én legyek a rossz, mert szerinted ostobaságot "terjesztek". Köszönöm!
2011. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Megkérem a kérdés kiírót, hogy törölje a kérdést, mert ez már elment más irányba..

A diéta nincs hatással az agyamra, csak mivel értelmés, tanult, művelt, dolgozó, házas, 24 éves csinos nő vagyok, így nem tűröm a hangnemet amivel ismeretlenként, látatlanban megszólított a kedves kommentelő. Üzenem neki, hogy -muszály vagyok lemenni az ő szintjére - baszassa meg magát valakivel sürgősen, mert az ő idegei nincsenek a helyén, és ha ezzel érzi magát "nagyobbnak", hogy fórumon valakinek beszól, akkor neki már régen sanyarú kis élete van.

Írhatsz bármit, már nem fogom olvasni. Hülyével vitatkozni nehéz.. További szép napot!

2011. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

"Megkérem a kérdés kiírót, hogy törölje a kérdést, mert ez már elment más irányba..

A diéta nincs hatással az agyamra, csak mivel értelmés, tanult, művelt, dolgozó, házas, 24 éves csinos nő vagyok, így nem tűröm a hangnemet amivel ismeretlenként, látatlanban megszólított a kedves kommentelő. Üzenem neki, hogy -muszály vagyok lemenni az ő szintjére - baszassa meg magát valakivel sürgősen, mert az ő idegei nincsenek a helyén, és ha ezzel érzi magát "nagyobbnak", hogy fórumon valakinek beszól, akkor neki már régen sanyarú kis élete van.

Írhatsz bármit, már nem fogom olvasni. Hülyével vitatkozni nehéz.. További szép napot!"


Kedves "értelmes,művelt,tanult dolgozó 24éves nő"!

A muszájt pontosjével írjuk! :)

Ha észrevetted volna én semmilyen trágár szót nem írtam ki,ellenben veled "baszassa meg magát" "lehülyézel".

Ez már a szánalom legalja! :D

2011. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

"és nem értem minek írta az előző kommentes, hogy 4 napból 3szor szénhidráttal tömöd magad, mikor fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümi nap van, nade ezt mi jól tudjuk"


A vita tárgya. Nos te lehurrogtál valakit aki azt állította hogy a 4 napból 3 nap szénhidrát és egy nap fehérje. Mert szerinted a keményítő és a gyümölcs az mi? Az is szénhidrát!

Tehát az az igazság hogy négy napból 3 szénhidrát nap és egy fehérje!


Ezt olvasd el te nagyon művelt,tanult 24 éves házas nő!


[link]

2011. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!