Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki hányszor étkezik a diéta...

Ki hányszor étkezik a diéta alatt? 3szor? Vagy többször?

Figyelt kérdés
mert ugye a diéta 3at ír, de alapból az 5 lenne az egészséges. Bunkó nyers válaszok menjenek máshova...
2009. máj. 30. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen az 5-szöri étkezés! 5-ször, de NAGYON keveset..és a lényeg, hogy este 6 után nincs kaja!
2009. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogyan osztjátok el az adagokat?
2009. máj. 30. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez micsoda, hogy "a diéta 3at ír"? Ez egy kiskegyedes diéta lehet butuska embereknek.

A normális diéta alapja az anyagcsere pörgetése, amit csakis minél több étkezéssel érhetsz el. Ez minimum 6.

Csak és kizárólag tiszta tápanyagot tartalmazó ételeket fogyassz és sportolj! Ja, és este 6 után is nyugodtan étkezzél, csak minimális szénhidrátot.

Nincs kifogás :)

2009. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az este 6 utáni étkezést megcáfolnám!
2009. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
este 6 utan akkor ne egyél ha 10 kor már alszol! egyébként én ugy hallottam hogy lefekvés előtt 3 órával ne együnk! gondolj bele egy éjszakai műszakosnak ha azt mondják h 6 utan ne egyen!:) ő is úgy osztja be hogy jó legyen! én azt mondom mindig ugy egyél hogy ne éhezz, mert ha kopog a szemed és ugy telezabálod magad annak megint nincs értelme! szval próbálj meg minél többször ha tudsz, és tényleg keveset!
2009. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak hozzáfűzöm, hátha valamit ér vele aki olvassa. A szervezet csak kb. 20 perc után adja ki az 'elégmár' parancsot. Aki tényleg éhes, az lassan egyen (hátráltató eszköz pl. a kiskanál, sütisvilla).
2009. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!