Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem holnaptól?

Ki tart velem holnaptól?

Figyelt kérdés
holnap kezdem a 90 napos diétát, kinek van kedve velem együtt leszenvedni a felhalmozott plusz kilókat?
2012. jan. 29. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
FAIL
2012. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
vicc a 90napos!
2012. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

esetleg valami idiótább gondolat, ami kevésbé szenvedés? szenvedésnek meg csinálj végig pár kungfu edzést, picivel nehezebb csak mint éhezni, viszont legalább értelmes.

a para meg az, hogy így nem biztos hogy lefogysz. bár a szenvedés részt elérheted még.

2012. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad már Aczél, valaki szeret FELESLEGESEN szenvedni. Ne vedd el az örömét!
2012. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
lehet úgy csinálni az edzést, hogy FELESLEGESEN sok fájdalommal járjon :D
2012. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok kedves válaszolók. azért mert nektek nem jött be, másnak még segíthet. de ha jól érzitek magatokat itt felőlem nyugodtan szórakozhattok az én bejegyzésem alatt ;) puszi
2012. jan. 29. 18:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem szégyen tévedni, nem tudhat senki mindent elsőre.


Aczél gyere, most már hivatalosan is cset topik lett!

Mit ettél vacsorára? Bűnöztél?

2012. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

én reggel bűnöztem, ugyanis valamikor éjfél után értünk egy mekihez, ahol nem éppen zabot zabbantottam.

de a lelkiismeretem tiszta, mert hazafelé NEM késeltem meg 2 részeg hímlotyót. pedig elképzeltem azt is hogy milyen pózban terítem kis a bőrüket. olyan megállóban szálltak le, ahol voltak fák. de hát.. az alvás többet ér mint a művészet. szóval tök rendes voltam.


Kérdező, te meg miafa.szról beszélsz? az éhezés senki emberfiának nem jön be, gondolkodj már mielőtt a világ legnagyobb hülyeségeit írod le!


nálam űberelhetetlen hülyeségek:

-isten teremtette az embert, imádkozzunk hozzá.

- a Föld lapos (ezt az utóbbi években már sikerült kiírtani..)

- ha 3 napig szénhidrátot zabál valaki, aztán 4. napon eszik csak normális fehérjét, akkor fogyni fog.


tehát a gondolkodást vajon meddig lehet hanyagolni?? egyáltalán, legális az ekkora mértékű hülyeség?


és igenis vedd magadra, mert kur.vára felelős vagy azért, hogy teljesen abszolút nagy fasságokat elhiszel! mert nincs olyan mentséged, hogy mindenki ezt tanulja, hogy a szüleid is ebben hittek, hogy ez a társadalmilag elfogadott.

tudod mi a társadalmilag elfogadott? az hogy gondolkodsz, és használod pl. az emberi szervezet működéséről megszerzett tudásodat, stb.

2012. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 HReka87 válasza:
Ne hallgass senkire, nekem bevált, 15kg-ot fogytam, csak utána mértéket kell tartani... HAJRÁ!!!
2012. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

és még 2x ennyit fogyhatsz, ha levágom a lábaidat.

hogy a francba mersz egy MAGYAR FIATALNAK

2012. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!