Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki tart velem holnaptól?

Ki tart velem holnaptól?

Figyelt kérdés
holnap kezdem a 90 napos diétát, kinek van kedve velem együtt leszenvedni a felhalmozott plusz kilókat?
2012. jan. 29. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

és még 2x ennyit fogyhatsz, ha levágom a lábaidat.

hogy a francba mersz egy MAGYAR FIATALNAK ilyen baromságot írni? te beteg vagy utolsó!

ajánlom írd le nekem hol laksz, megkereslek!

2012. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
44%
én veled tartok igaz későőn de na:) és bnőm megcsinálta 15 kilót fogyott szval nem hülyeség és nem vett igénybe nagy erőfeszítést..:D
2012. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

barátnőd hülye..

hogy miért kell nektek éheztetni magatokat, kapnátok a pofonokat ha közelebb lennétek babák.

2012. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
nem éheztetés már bocs jah és adnám én neked a "pofont" szánalmas vagy -.-""" gondolkozzmár jah és nebabázz köszi puszii.
2012. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

te csökött korosztályod mintapéldánya!

van bármi fogalmad a táplálkozásról? a tested tápanyagigényéről?


AKKOR NE ÍRJÁL MÁR ILYEN BÜSZKÉN FASSÁGOKAT TE NYOMORONC KIS TINIPITSA!

ha ennyire nem értesz valamihez, legalább húzd meg magad csendben, nem még nyilvános fórumon terjeszted a baromságokat.. itt fiatal gyerekek olvasnak, akik fontolóra veszik a sok baromságot amiket leírtok te idióta! vedd már ezt figyelembe!

2012. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
egy kicsit vegyél vissza jó? ku*rva nagy a pofád... amugy meg nem vagyok tinipotsaa-.-"" és ha fiatalok vannak itt akkor csak azt látják h milyen undorító trágár szavakat irsz... de van fogalmam..
2012. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%

ha van fogalmad, akkor nem írod hogy milyen jó volt a barátnőidnek a 90 napos, ahol is 3 napon át szénhidrátot zab.álnak, 4. napon látnak húst, mint a szerencsétlen éhezők..

NEM ez kell az amúgy is beteges magyarságnak, akik eleve sz.arul kajálnak, de legalábbis minősíthetetlenül. nagyon nem ezt kéne terjeszteni!

2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!