Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ajánlatos-e multivitamint...

Ajánlatos-e multivitamint szedni a 90 napos diéta alatt?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a 90 napos diétát!Tetszik, viszont van pár dolog, ami elbizonytalanított.Pl. kevés nem a kálciumbevitel?(nem szeretnék új fogsort a diéta után)és még sok más vitamin és ásványi anyag!Szóval szerintetek nem lenne érdemes valamilyen multivitamin tablettát szedni a diéta mellett? Vagy ezzel borulna az egész rendszer?
2008. ápr. 4. 20:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Én most fogom befejezni.

Szerintem ajánlott, mert mint minden diéta ez is az ideiglenes "hiánykeltésen" alapul. Hogy nem csapd szét a szervezeted és ne kerülj olyan állapotba, mint itt nyilatkozó néhány ember, így javaslom, hogy szedj.

Ajánlom pl a testépítőknek készített megapackokat, amelyek minden szükséges ásványi anyagot és vitamint tartalmaznak amire naponta szükséged lehet.

Továbbá még egy ötlet: érdemes gyógyteákat (én májvédő és detoxikálót használtam) fogyasztani a félidőtől, mert valóban besűrüsödhetnek a mérgek a szervezetben - mondjuk amik a zsírban rakódtak le korábban és így felszabadulnak.

2008. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most fejezed be?Ha megkérdezhetem mennyiről indultál, és mennyinél tartasz? A válaszod egyébként köszönöm!Supradynra gondoltam, szerintetek az például jó lehet?
2008. ápr. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!