Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Én kipróbáltam ezt a 90...

Én kipróbáltam ezt a 90 naposat és hat is! De nem tudtam megtartani a súlyomat! Próbállkoztam! Mért van ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert az egész egy BAROMSÁG azért.
2009. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mindamellett, hogy baromság, teljesen alaptalan és tudománytalan. Itt megtalálod rá a magyarázatot is.

[link]

2009. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Az alapötlet amiből a 90 napos kiindult nem rossz csak valami nagyokos levezette ezt a 90 napos förmedvényt belőle.

Az alapötlet a szétválasztás egy napon belül, de NEM EGY héten belül! Úgy több értelme van de ebben a formában egészségtelen és csak az izomzat látja kárát.

2009. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sokszor a fogyáshoz vezető út nem olyan nehéz, mint ahogy halljuk. Az első hetekben mindössze annyit kell tenned, hogy megválogatod, hogy mit eszel, és nem a kalória szerint, hanem a szénhidráttartalma szerint. Általában minden termékre rá van írva a szénhidráttartalma, a lényeg, hogy egy nap 20 g szénhidrátnál ne fogyassz többet. Kb. a második napra a felgyűlt szénhidrát a szervezetedből kiürül (esetleg ingerlékenységgel, vagy kis fejfájással járhat ez a pont, de egy szem gyógyszer és többet már nem fogod érezni). Ezután a szervezeted mivel nem kap több szénhidrátot -csak amennyi a működéséhez szükséges-, elkezdi lebontani a raktározott zsírokat. Itt beindul a fogyás. Kb. 2 kg/hét lesz. Ha mozogsz is hozzá, akkor ezt növelheted. Mikor már kezded elérni a kívánt súlyt fokozatosan növelheted a napi szénhidrát bevitelt (5 grammal), hetente. Ezután meg kell majd keresned azt a szénhidrátmennyiséget, amitől nem fogysz, de nem is hízol és azt kb. betartani. Elsőre kevésnek tűnhet a 20 g/nap szénhidrátbevitel, de be lehet tartani, a húsok korlátlanul fogyasztahtók pl. Jó tanács: ha valamire nincs ráírva a szénhidráttartalma keresd meg a google-ban vagy hasonló helyeken :).

Sok sikert hozzá :)

2009. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el „rendesen enni”? Úgy értem: nasi, meg este (későn) vacsi? És a 90 nap után betartottad,hogy még 90 napig gyümölcs van reggelire? Mert ha újra úgy étkezel mint régen, akkor hamar visszajön! Ismerem a jojó effektust:( sajnos! Mert én is a kilóimmal küzdök! Igaz ez a diéta megváltoztatta az életemet! Jó irányba 15 kg mínusz!:) te hol tartasz? és mivel próbálkoztál, más szóval hogyan? Sportolsz valamit?
2009. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:)!Köszönöm a jó tanácsot!Ki fogom próbálni:D

Az utolsónak:) én héba hóba szoktam futni a barátnőmmel.Nem mindig van ideje sajnos:).

2009. jún. 4. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Diéta alatt nők 100 férfiak 150g szénhidrát alá ne igazából menjenek. Ezzel is bőven jól lehet fogyni és nem fogsz két méterenként elájulni...
2009. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20g szénhidrát/nap, az nagyon durva!

Ilyet maximum ellenőrzött korülmények között kórházban szabad!

Mellesleg nem értelek titeket. Fogyni könnyű.

1. Kevesebb kaja

2. Több mozgás.


vagy egyszerűen ugyanannyi kaja mint eddig, csak sokkal több mozgás. Nem ördöngősség a fogyókúra, viszont mozgás nélkül fogyni úgy, hogy ne jöjjön utána vissza.. NEM LEHET!!!!!!

2009. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!