Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ki szeretném próbálni a 90...

Ki szeretném próbálni a 90 napos diétát, de nem eszem húst. Szerintetek attól még belefoghatok?

Figyelt kérdés
Vagyis eszek húst,de csak ilyen virslit,kolbászt, szalámiakt,fasírtot.
2012. márc. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak rossz minőségű húst eszel ,és az jutott eszedbe hogy kipróbáld az egyik legveszélyesebb kamudiétát?

Hm, miért is ne, csak ha egy tippet adhatok, csináld mindennek az ellenkezőjét.

2012. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy az ellenkezőjét? Ha azt írja egyek húst, akkor azt hagyjam ki?
2012. márc. 7. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha 3napon eszel húst 1en pedig nem az még mindig jobb mint fordítva :D
2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe a 90 napost! Én csináltam 2 hónapig, már herótom volt, hogy mindig ugyanazt ettem mert hiába ettem volna főzeléket, ha behabarni nem szabad mert az fehérje, rántani se mert az szénhidrát.... baccák meg akkor. Egyébként utóbb olvastam nem túl egészséges. Igaz 2 hónap alatt leadtam 10 kg-ot. De ha elhagyom az édességet, kevés pékárut eszem, hanyagolom a cukros üdítőket stb. de gyakorlatilag ugyanazt eszem ebédre mint a család, csak kevesebbet mint azelőtt, mondjuk felét, 2/3-át, attól is fogyok!

Én egy hete kezdtem el így hogy keveset eszem s már lement 1 kg. Nem éheztetem magam, csak annyit eszem amennyitől nem vagyok sem jóllakva, sem éhes. Persze kb. 1 hónap után látom meg hogy jó-e így, de remélem jó. Egy tízest le szeretnék adni nyárig.

2012. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor milyen fogyási tippeket tudtok nekem adni?
2012. márc. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!