Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fogyókúrá...

Miért van az, hogy a fogyókúrázónak állandóan keresztbe próbálni tenni, nem fogyózó, de jó alakkal rendelkező társaik?

Figyelt kérdés
Meg az is érdekelne, hogy szerintetek mennyit lehet enni a hagyományos karácsonyi ételekből, hogy az ne járjon plusz kilókkal? :)
2009. dec. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy "keresztbe próbálnak tenni"? Szerintem karácsonykor MINDENBŐL ehetsz fél-háromnegyed adagot, de ne nasizz esténként!
2009. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy direkt olyan kajákkal kínálnak meg, amiről tudják, hogy nem ehetsz (csoki, süti, cukorka és társai), pedig tudják, hogy diétázol és visszafogod magad, mert ha őszinte vagy akkor ilyen dolgokat elmondasz a barátaidnai. De ekkor jön állandóan a kedves mosoly, hogy ugyan ennyi még nem árt meg. :( Természetesen olyan barátokról beszélek akiknek tökéletes alakjuk van, de hát genetikailag jobb géneket örököltek. :D

A karácsonyos kérdés nem ehhez tartozik, csak eszembe jutott, és nem akartam két külön kérdésbe kiírni. :)

2009. dec. 6. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tapasztalom, hogy ha nem fogyózom, akkor én vagyok a dagadt disznó, ha meg elkezdek fogyizni, akkor: ugyan már, ne fogyózz, nem vagy te kövér...

Persze ezek az emberek nem a jó ismerősök, barátok közé tartoznak, hanem a képmutatók közé.

Ha nagyon határozottan kijelented, hogy fogyózol, és nem csábulsz el úton-útfélen, szerintem a barátaid, jó ismerőseid, akik jót akarnak Neked, ezt tudomásul veszik, és nem kínálgatnak még vendégségben sem. A többiekkel meg ne törődj, majd megunják a szívózást...

2009. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsony körül meg ehetsz mindenböl (csokiból meg sütikböl is), csak keveset. (Trükk-ként jó egy szorosabb nadrágot meg füzöfélét vagy blúzt felvenni, mert akkor azonnal észreveszed, ha túl sokat eszel.)

Egyébként szerintem jobb, nem elmondani senkinek, hogy fogyózól, mert akkor mindig van valaki,aki piszkál miatta.

2009. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam le semmiről,a fogyókúra miatt.Egyszerűen nem kivánom az édességet.Ha mekínálnak,vagy beleharapok,és leteszem ha nem esik jól,vagy vágok belőle egy kisebb darabot.Tegnap a mikucsomag a fiamnak tele volt nasival,amit négy hónapja megettem volna,most kivettem egy nyalókát,és azt ettem meg.Édes, savanyú,sokáig tart,bár a fogaknak nem tesz jót,de jól eset.AKARAT !
2009. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!