Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elrontottam ezzel a diétát?

Elrontottam ezzel a diétát?

Figyelt kérdés

Fehérje napon reggel gyümölcs helyett 2 kicsi sült májat ettem (magába, kenyér nélkül, de szerintem a reggeli az, amikor többet kellene enni, nem? ) .. ez mennyire lehet hatással diétára?

És aki befejezte ezt az egészet, megtartotta a súlyát, vagy egyből vissza is ment?


2012. ápr. 1. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Jézusom!


Fehérje és a gyümölcs köszönőviszonyban sincs egymással!


Mielőtt diétába kezdenél, olvasgass már, hogy fogalmad legyen az alapokról.

2012. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:))

azt olvastam, hogy reggelire csak gyümölcsöt kellene ennem, de szerintem hülyeség, estig úgy is lemozgom.

jolvan utána olvastam már... tudom hogy hülyeséget irtam, csak kiváncsi voltam.. ;)

2012. ápr. 1. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a szétbontás egy irgalmatlan nagy hülyeség, dagadt nők próbálkoznak vele aztán amit vizet+ izmot + minimális zsírt leadnak egyből visszaszedik...1 az hogy máj diétában? WTF? lehet nem véletlenül hívják belsőségnek, amúgy nézd már meg milyen a fehérjetartalma, kbb annyira jó mintha egy darab téglát ennél, bodybuilder.hu/ alapismeretek <--vagy elolvasod és betartod vagy szélmalomharc...
2012. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:DD
2012. ápr. 1. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Elrontottál mindent!!! úúristen..nagyon el fogsz hízni:| ha nem ugyan azt eszed minden nap..elfogsz hízni!
2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!