Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik napon egyem a tepertőkr...

Melyik napon egyem a tepertőkrémes kenyeret, amit imádok?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam sokat ezen. Tudom, a fogyókúra alatt célszerű lenne elkerülni a zsírokat, de a tepertőkrémet annyira szeretem csípős zöldpaprikával!!!

Úgy tudom a zsír semleges, tehát elméletileg ehetem fehérje vagy szénhidrátnapon? Szénhidrátnapra még illik is a kenyér miatt.

Szerintetek?


2007. aug. 9. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem és a zsír nem semleges!!!Csak az olajos magvak!!!!!!Egyik fogyókúrába sem illik bele a tepertőkrémes kenyér, hiszen disznózsír!Szóval szerintem próbáld nem enni!!!
2007. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon-nagyon megkívánod, akkor etetlgeg egy-két katonát ehetsz szénhidrát napon. De egyébként egyetértek az előttem szólóval, egyik diétába sem fér bele sajnos a tepertőkrémes kenyér...
2007. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A Norbi-féle diétába belefér, de csak reggel. A legtöbb diétával az a baj, hogy túl szigorú, és ha valaki bagyon szeret egy bizonyos ételt, de nem ehet belőle, az senkinek sem lesz jó. Ebben a 90 napos diétában is a jó, hogy nem úgy, hogy valamit sose ehetsz. Maximum 3 napot kell rá várnod, de ehetsz akár csokitortát is. A mérték a kulcsszó. Szóval szerintem egy vékony szelet kenyér, vékonyan megkenve, sok paprikával, apró falatokat harapva nem fog bajt okozni.
2007. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondok egy nagyon finomat! Kenjél egy magvaskenyeret tepertőkrémmel, erre rakj rá salátát, erre 2 szelet párizsit, erre paprikát, és paradicsomot. Ezt Schobert Norbi mutatta.
2013. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!