Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Akkor most mi az igazság a 90...

Akkor most mi az igazság a 90 napos diétával kapcsolatban? Működik, vagy tönkretesz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek ez jön be, kinek az. Én nem ezt választanám.
2012. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Működni működik, de rohadtul tönkretesz! Nem beszélve arról, hogy ezt az életmódot nem lehet sokáig tartani: gyorsan visszahízza az ember.

Nekem egy osztálytársam csinálta: A bőre teljesen kiszáradt, fáradékony lett és már néhány hónap alatt visszahízta a dupláját...

Inkább normális életmód és sport!

2012. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy sz*r, semmi értelme nincs debil volt aki kitalálta, gondolj bele van egy transzzsír nap az diétának megfelelő? Hülye dagadt nőknek találták ki akik nem tudnak megtervezni egy épp eszű rendszert maguknak
2012. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Nekem bevallt, igyal sok folyadekot (a fogyast is gyorsitja). Nekem sokat sikerult fogynom, minimalis testmozgas mellett (gorkoriztam), es eltelt egy fel ev es nem hiztam vissza! Utana is oda kell figyelni, nem kell elkezdeni egybol zabalni!
2012. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rekucika 25 válasza:
35%

a 90 napos fogyokura fugg a szervezetedtol van akinek bejon es van akinek nem. En kiprobaltam de nekem nem jott ossze.

A baratnom vegigcsinalta es o fogyott es nem is hizott vissza es egy eve hogy megcsinalta

2012. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!