Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság...

Most akkor mi az igazság futással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg izmosít,vastagít a sok futás?Genetikailag vastag lábaim vannak,izmosak,meg hájasak is,és mostanában sokat futok,30-40 percet,heti többször is,van hogy egymás után 2 napon is,meg persze diétázom,de nem akarok még vastagabb lábakat.
2012. márc. 10. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg futás után nagyon sok zsír lemegy az ember testéről, szinte a nullára. Persze ehhez nem csak majomkodni kell a háztömbök között hanem 2--3 km-t lezavarni erőteljes futással. Kitartó futással majd vékonyodik a lábad, mert lemegy róla a zsír.
2012. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
te hogy bírsz kedves kérdező 30-40 percet futni?én alig bírok 2 kört menni a tó körül.kifulladok.Pedig nem vagyok kövér,se vékony.155 cm vagyok,és 55-57 között van a súlyom.Jártam hip-hopra,meg jazz balettra,röpire,2 évvel ezelőtt,de most nem bírom.Mit tehetnék szerinted?
2012. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először nekem is nehezen ment,mindig 10-15 perceket futottam,majd emeltem,először 20,aztán 25 aztán 1 héten keresztül 30 percet futottam,most már a 40-et is simán lefutom,sőt több is menne szerintem,és jól esik:)

Én sose sportoltam semmit se.

2012. márc. 10. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

diéta alatt kalória deficitben van a szervezet,tehát nincs miből fejlődnie az izomzatnak.

szóval futhatsz,edzhetsz,akkor sem fogsz vastagodni.

szóval az étrendeden-már ha van ilyen-múlik a dolog elsősorban.

ha ugyanúgy eszel,mint amivel a felesleget felhalmoztad,vagy sz@r diétát követsz,akkor a 30-40perc kocogás kalóriaigény szempontjából nem számottevő amúgy sem és a terhelés miatt elképzelhető némi alkalmazkodás a test részéről,vagyis izmosodhat,miközben a felesleg persze meg marad.

viszont mint mozgás egészséges dolog.

2012. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Futástól nem fogsz vastagodni. Nézd meg a hosszútáv futókat, egy izmos testet sem találsz köztük. Szálkásak, hatalmas állóképességgel, kitartással, de nem izmosak.
2012. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!