Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az igazság a hashajtókkal...

Mi az igazság a hashajtókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sok helyen hallom, hogy csak a vastagbelet ürítik ki, ahonnan már nem szívódnak fel tápanyagok, de nem értem hogy lehet hogy csak azt.
2010. okt. 24. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mit ürít ki, de az biztos, hogy hashajtással nem szabad fogyókúrázni. Kiviszi a hasznos anyagokat is (vizet, ásványokat is) és renyhe bélműködést eredményez, magyarul nem fogsz tdni anélkül üríteni.
2010. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak mi a fene értelme volna hogy a meg nem emésztett táplálék is kiürüljön! Akkor nem volna normálisabb nem enni?
2010. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a vastagbélben köti meg a vizet. ha ezt a vékonybélben amúgyis teljesen híg a tartalom, folyékony, ott nincs hatása igazából(napi több liter emésztőfolydék termelődik). a vastagbélben, ahol vissza kéne szívni a sok vizet, na ott nem engedi, de ennek az emésztésre nincs hatása.
2010. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs hatása a fogyásra. Mondjuk én már fogytam ilyesmi miatt (nem direkt, hanem betegség), de az tény, hogy a szervezetednek nem tesz jót.
2010. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!