Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki össze rakna nekem 1...

Valaki össze rakna nekem 1 fogyókúrás étrendet? Fontos

Figyelt kérdés
15-éves vagyok 165cm és 62-kg fogyni szeretnék 5-8 kg-ot napi 4-5 étkezéses étrendet szeretnék hogy (mikor) (mennyit) és miket ehetek hogy 3-4 hét alatt ledobjak 5-8 kg-ot napi szoktam futni is napi 150 felülés 150 törzs emelés, a kommenteket előre is köszönöm.

2012. máj. 7. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt nézz utána, találsz étrendet is meg egyéb tanácsot is:


[link]

2012. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ha én betartom ezt az étrendet akkor kb mennyi idő alatt szabadulhatok meg 5-8 kg-tól?
2012. máj. 7. 20:59
 3/10 A kérdező kommentje:
2012. máj. 7. 21:00
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha este 10-kor szoktam lefeküdni és 9-kor álok neki edzeni akkor mikor érdemes vacsoráznom?
2012. máj. 7. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha este 9-kor edzel, akkor egyből az edzés végén küldj le egy fehérjeturmixot, aztán lefekvés előtt még valami szénhidrátmentes, fehérjedús és esetleg esszenciális zsírsavakat tartalmazó ételt! Az 5 kg-ot kb. 2-2,5 hónap alatt, a 8 kg-ot pedig 4 hónap alatt tudod az egészséged megőrzése mellett leadni. A kettő közötti kg-okat meg tudod saccolni a fentiek alapján. Ha ennél gyorsabb iramot diktálsz, akkor a tested igyekezni fog minél több zsírt megtartani és a fehérjékkel és a glikogéned ürítésével kezdeni a fogyást, mivel a zsír a túlélő készlete! Ha te a túlélőkészleted (a testnek a zsír) dobnád el először egy lakatlan szigeten (a testnek az éhezés), akkor neked reszeltek... :) A megoldás: Ne éhezz! Védd az izomzatot! Égess zsírt! Ha van minden napra elegendő kajád és nem vagy lakatlan szigeten, akkor nem ragaszkodsz a túlélőkészletedhez, igaz? Remélem sikerült szemléltetnem a dolgot. :) A 150 felülés felesleges fogyás szempontjából, mivel gyakorlatilag az izomszerkezetet rombolod vele, amit aztán illene újjáépíteni... Ha simán diétázol, akkor is kockás lesz, amint nem fedi a sok zsír. Amíg nem látszanak a kockák, addig bizony sok a zsír. :)
2012. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És hogyan tudnám meg gyorsabbítani a fogyást h ne 2-3 hónap legyen hanem kb 3-4 hét?
2012. máj. 9. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
ha rendesen betartod az étrendet, és minimum 2 naponta sportolsz 1,5 hónap alatt már lemehet 8 kiló
2012. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. máj. 9. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Reggeli: lassan felszívódó rostos szénhidrát dús ételek.(zabpehely, tk kenyér)

Tízórai: szervetlen tápanyagok(zöldségek), vagy kefir, natúr joghurt, tehát fehérje. ilyenkor már ne egyél szénhidrátot. és külön kiemelem, hogy puffasztott rizst meg ilyen szarokat ne egyél, mert mindenki azt hiszi, hogy az milyen jó, közben annyi benne a kalória mint a csokiban, hülyeség.

Ebéd: fehérje(csirkemell, tofu) kevés szébhidrát(rizs, de krumplit ne egyél) zöldség

Uzsonna: fehérje(túró, fehérjeturmix)

Vacsora:fehérje(túró, fehérjeturmix)

2012. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 3-hét alatt mennyit tudnák lefogyni kb, ha betartom?
2012. máj. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!