Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen fogyókúrás módszert...

Milyen fogyókúrás módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jövőre a párom és én összeházasodunk,és elhatároztuk,hogy belevágunk végre a fogyókúrába!Természetesen nem csak fogyni szeretnénk,hanem életmódot is váltani,és egészségesebben élni,mint eddig tettük!Tervezzük,hogy heti min.két alkalommal edzőterembe is eljárunk,de a mozgás mellett az étkezés megváltoztatására is szükség lenne!Sok jót hallottunk a Norbi féle diétáról,viszont a probléma az,hogy a munkabeosztás miatt ezt nehezen tudjuk betartani.Az esetek legnagyobb többségében 9:00 után kelünk,én szinte soha nem tudok délelőtt enni,csak ritka esetben,a munkám is változó,hogy mikorra kell menni!A párom sokszor késő este,vagy éjszaka ér haza,kizárt,hogy mondjuk 18 óra után ne egyen.A 90 napos diétát is fontolgatom,de sokan egészségtelennek tartják,szóval nehéz a döntés ez ügyben!Főleg a párom miatt aggódok,mert rajtam kb. 6-7 kg felesleg van csak,amit a káros szenvedélyek,a chips,a nasi elhagyásával,és a rendszeres edzéssel érzem,hogy képes leszek leadni!Neki viszont kb.20 kg-t le kellene adnia,az már nehézkesebb!

Szívesen venném,ha adnátok tanácsokat,mit lenne a legérdemesebb megfontolni!


2010. dec. 26. 14:07
 1/1 Saten ‫҉ ***** válasza:

Ezt olvassátok el: [link]

A cikk ÁTLAGOS embereknek nem élsportolóknak szól.

2010. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!