Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki próbálta már a 90...

Valaki próbálta már a 90 napos diétát? Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! :)
2012. máj. 23. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

sajna a vegaságnak nem sok köze van az egészséghez,mivel a legfontosabb tápanyaghoz a fehérjéhez alig juttatod a szervezeted.

egy normális diéta meg a fehérjére épül.

2012. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egy ideig óriási sületlenségnek véltem én is, aztán amikor áttértem a vegetarianizmusra, akkor nagy meglepetésemre a leletem jobb lett, mint addig bármikor és azóta se tértek vissza azok a panaszok... szerencsére! :)

Egyébként sok zöldség van, amivel nagyon könnyen lehet pótolni a fehérjét!(Ezt sem akartam elhinni, de valóban így van!) :)

2012. máj. 24. 21:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Amikor először próbáltam mindent betartottam ami a mintaétrenden volt, akkor lefogytam tartósan egy hónap alatt 7kg-ot. Ha már nem a mintaétrendet követed akkor csak súlytartásra jó. Én azért tartom ezt jónak mert igazából mindent ehetsz csak különböző napokon!
2012. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 28. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ezt a 90 napost. De csak 2 hónapig, mert eluntam, nem tudtam már mit kitalálni mit egyek, és untam külön főzni magamnak és a páromnak. Amúgy 10 kg lement 2 hónap alatt, azaz 80 kg-ról 70-re lementem a 170 cm-hez. De aztán visszaszedtem 78-ra.

Most újra fogyózom, de nem ezzel a baromsággal, hanem lecseréltem a kenyerem teljes kiőrlésűre, tésztát és krumplit ritkán eszem. Napi 4-5-ször eszem keveset, sok folyadékot iszom, kerülöm a cukros dolgokat. Így 3 hét alatt lement 3 kg. Ez számomra elegendő. Ha ezt így folytatom az augusztusi nyaralásomra már csinosabb leszek néhány kilóval. :) Van még 2 hónapom rá.

2012. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!