Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Comból, fenékből, csípőből...

Comból, fenékből, csípőből szeretnék fogyni. Nem erősödni, sem szálkásodni, hanem vékonyabb szeretnék lenni. Hallottam, hogy lassú kocogás jó a combokra, ez igaz, nem erősít inkább?

Figyelt kérdés
Elég erős vagyok ezeken a testtájakon, és nagyon zavar!Sok mindent próbáltam már kisebb nagyobb sikerekkel.De most kipróbált és bevált tanácsokat várok!Köszi
2009. júl. 3. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan hogy csak onnan nem lehet. Úgy lehet, hogy azokat a testrészeket pluszban megmozgatod. Igen a futás jó. Kocogás 25 perc aztán torna azokra a részekre. Én futok, betekerem magam fóliával és fogytam már láthatóan. Még 300-400 felülést csinálok utána, de nekem a hasam gáz. A futástól kezd visszatérni a régi alakom. Ja és L-Carmitin előtte.

Nem diétázom, az még nem megy, de próbálok jobban oda figyelni.

2009. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogyni főleg a kardio jellegű mozgásoktól lehet (futás, bicigli...). Ezek mellett én konditeremben kis súlyokkal nagy ismétlésszámú gyakorlatokat szoktam végezni. Mindemellett én is L-karnitin zsírégetőt szedek.
2009. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!