Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornát csináljak...

Milyen tornát csináljak otthon, amivel hatásosan lehet fogyni, meg szálkásodni?

Figyelt kérdés
Linkre lenne szükségem, ahonnan ingyenesen tölthetek le. Elég sokat, kb 10-12 kg-ot kellene fogynom, és a hasamon meg a combomon van a sok háj :-( Néhány pilatest letöltöttem, de szerintem nem annyira fogyásra van, ez majd inkább később jön jól.
2010. aug. 21. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

rakj be akármilyen gyors zenét, ami tetszik, aztán ugrájl rá, mint egy bolha.

Előszőr csak 5perc, később már napi 1 órát is bírni fogod.

Ez a leghatásosabb.

És tánci-tánci, lehetőleg ugrálva.

2010. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Emberek! Jó idő van aki megteheti miért nem megy el egy kicsit futni??

Én mindennap futok 20-án is futottam lesz@artam hogy kinézett hülyének a panelokból:D

2010. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Friss levegora, irany futni. Aztan az esos napokon mar lehet a szobaban megoldani a mozgasi lehetoseget.

Erobic pl., de lehet tanc, ugralokotel stb.

2010. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tornával magában nem sokat érsz. Inkább táplálkozz normálisan, mellett lehet edzegetni a kondiba heti 3*.
2010. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

És szénhidrátcsökkentés.Fokozatosan leviheted a 1g/tskg-ra.

2010. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos futni nem tudok elmenni, mert két pici gyerekkel vagyok itthon, és nincs akire hagyhatnám őket hetente több alkalommal. Ezért kértem, hogy otthoni tornával segítsetek. Tudom, hogy a futás lenne a legjobb, de ezt tényleg nem tudom megoldani, futópadra meg nins pénzem, meg szerintem felesleges pénzkidobás lenne egyébként is, mert nem ugyanaz, mint a szabadban futni. Meg olyan kicsi a lakás, hogy nem is tudnám hova rakni, a gyerekeim meg tuti összetörnék magukat rajta :-) Szóval otthoni torna érdekelne, valami dvd, ami egy komplett feladatsor, és tényleg fogyásra összpontosít. Addig is pilatesezek, mert a hasizmom a nullával egyenlő. Meg néha lehet, hogy ugrálgatok majd a gyerekeimmel valami pörgős zenére. Abba legalább ők is benne vannak :-) Azért várok még válaszokat, konkrétan linkeket.
2010. aug. 22. 15:13
 7/7 anonim válasza:

Hát itt egy pörgős zene ... :D Erre aztán lehet ugrálni :)

http://www.youtube.com/watch?v=5i7qZxICwgQ

2012. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!