Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi félóra intenzív futással...

Napi félóra intenzív futással lehet fogyni? Az nem baj ha csak reggel tudok kimenni? Hogyan lehet szálkásodni, vékonyodni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 198 cm, 66 kg. szeretnék lefogyni. szerencsére nincs sok feleslegem, de a hasamon látszik leginkább és az zavar. jelenleg azt csinálom, hogy adagjaimat lecsökkentettem, és nem eszek annyit mint korábban, és ez nem kellemetlen. viszont eddig semmit sem mozogtam, és az kell a fogyáshoz, tudom. úgy gondoltam, hogy minden reggel kimegyek futni a házunk körül. nem erősödni szeretnék, hanem szálkásodni, ha úgy tetszik vékonyodni :) ha valaki szeretné velem csinálni, azt nagy örömmel fogadnám, mert együtt minden sokkal könnyebb :) előre is köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 24. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
jaj, bocsánat, elírtam 168 cm vagyok :D
2011. júl. 24. 15:24
 2/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg minden reggel futsz, akkor menni fog, de próbáld meg min 45 percig csinálni. sok sikert. én csatlakoznék, csak nem írtad hol futsz.
2011. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7.ker...45 perc? uristen az nagyon sok.legfeljebb kocogva menne, mert ha így végigondolom, hogy egy óra, áhh az nem nehéz, de ha eszembejut a sulis kooper, hogy az a tizenkét perc is nehéz volt... ha csak kocogok 45 percen keresztül az nem baj?
2011. júl. 24. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:

A kocogás jobban égeti a zsírt, mint a futás.


Az az ideális tempó, amikor még tudsz kényelmesen beszélgetni, nem akarsz megfulladni közben.

2011. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
komolyan? :D ez jó hír, mert én csak kocogni szeretek, futni nem...azért gondoltam, mert annak több értelme is lenne, mert tovább bírnám...rendesen futva max. 10 perc.
2011. júl. 24. 17:00
 6/8 anonim válasza:
Még aktuális? Én is a 7.kerületbe járok futni reggelente :)
2013. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, még aktuális. És még mindig keresem a megoldást. :) Írj privtátot légyszíves a SzegfűszegesHoldjáró nicknévre, és beszélgethetünk. :)
2013. jún. 15. 13:39
 8/8 anonim válasza:
0%
megy a kis lamuor :D:DD:D:D::D:D:D
2014. márc. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!