Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mik a legjobb fogyókúrák?

Mik a legjobb fogyókúrák?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:09
 1/8 anonim válasza:
Playing with fire!
2012. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A reggel lassú felszívódású ch, délben fehérje, este fehérje nevű diéta. Nem tudom minek hívják. Nevezzük egészséges, örökké tartó életmódnak. Röviden EÖTÉ. Wow!
2012. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Életmódváltás.Oda figyelés az étel minőségére és mennyiségére és persze a mozgás.
2012. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekem a 90 napos diéta nagyon bejött. csak fontos, hogy az ember szigorúan betartsa. egész jól sikerült nekem, kb. 57 (rosszabb napjaimon akár 58) kg-ról sikerült lemennem 52-re. És nem tudom, h ez alkat kérdése-e, de em mellből, hanem derékból-csípőből fogytam sokat. Mondjuk én általában onnan szoktam. Illetve most találtam egy egész hatásosat. Lesavaztam a nyelvem, és semmilyen ízt nem érzek már napok óta, és azóta igen keveset eszem. csak muszájból, hogy nehogy elájuljak. Csakis létfenntartás végett étkezem. de ezt inkább ne próbáld ki. Viszont a 90 napos szétválasztós tényleg jó
2012. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Őszinte leszek...p90x és egyél sok zöldséget...nézz az átalakulásokról képeket, írd be google-ba és töltsd le valahonnan a videós eddzés tervet. Én is neki álltam, de abba kellett hagynom, mert nem bírtam, mert járok gyúrni, napi 2 órát heti 4x és heti 3x van box eddzésem, ami 1.5 órás. Emelett már nem ment az esti 1 óra eddzés, pedig nagyon jó! Remélem tudtam segíteni. (én microbit.eu-ról szedtem le)
2012. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hm.. Egyél kevesebbet, napi 3 fő étkezés (egyiknél se egyél annyit, hogy jól lakj, hanem hogy ne legyél éhes) utánna jöhet egy 17:00-kor való futás, illetve fő étkezések közé egyél friss gyümölcsöket, ill. ne igyál egészségtelen italokat, hanem ha tudod akkor vizet. Ennél jobb fogyókúrát nemigen lehet találni.
2012. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát, nem tudom... én csak napi 2-szer étkezem, nem túl sokat, sok zöldséget-gyümölcsöt eszem, és csak vizet iszom... semmi változás. pedig tornázni is szoktam...
2012. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a 17 órai futás díjnyertes ötlet. addigra már majdnem vége van az átlagember munkaidejének!
2012. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!