Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy lehet legegyszerűbben...

Hogy lehet legegyszerűbben fogyni? Koplalás kizárva!

Figyelt kérdés
Valami olyasmi megoldást keresek,ami tényleg hat,és gyors... Konkrétan a hátsóm nagyobb,és azt kellene le tornázni kissebbre. Arra is gondoltam hogy almát eszek csak. Igazából semmi rossz nincs bennem,csak sokan mondják hogy nagy a seggem,és ezért kellene valamit kitalálni...
2009. júl. 4. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi fél óra futás megállás nélkül csodákra képes! ( Nekem bejött..) Ha ez megy, növeld majd 40-50 percre. Lassan fuss!
2009. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló! Neked hogy vált be a futás? Mióta csinálod és mennyire látszik az eredmény? Hány kg voltál mikor kezdted és mennyi vagy most? Látványosan is látszik vagy csak a kilókban?


Bocsi az offért és a sok kérdésért :)

2009. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én a fél óra futást 3 hónapja csinálom, de van hogy 40-45 percet futok. 5 kg ment le, és a fenekem narancsbőrös volt, az is helyrejött azóta.

Lehet nekem azért is tett ez jót, mert előtte nem sportoltam semmit, és nekem ez is nagyon sokat jelentett.

sokat számít, ki sportolt előtte meg ki nem.

2009. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok: amúgy kilókban is látszik, meg feszesebb is lettem. Mikor elkezdtem , mondták, hogy 2 hónap kell neki minimum hogy lehessen látni az eredményt. Jah, de hozzáteszem, hogy napi 2-3 litert iszom azóta, mióta futok. Mikor még nem futottam, ittam nap fél litert kb. Ez is sokat számít.
2009. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
értem... köszi :))
2009. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
80 kg felett nem jó sokat futni, a térdet megterheli nagyon.
2010. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!