Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legegyszerübben...

Hogy lehet a legegyszerübben fogyni? Ti hogy és mivel fogytatok?

Figyelt kérdés
Légyszi irjatok,tapasztalatokat.Meg inkább valami olcsobb diétára vagy fogyasztó szerre gondolok!Sajnos nagyon nincs időm mozogni ráadásul ülő munkát végzek!Esténként el járok futni de nincs eredmény.Olyan 7kg-mot szeretnék fogyni!Most 72Kg vagyok!Segitsetek!
2011. márc. 27. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig a futás a legtutibb módszer, ne hagyd abba. Mellé ajánlom a testkontroll diétát.


[link]

2011. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!Azért még várok tippeket!Megnéztem amit belinkeltél erre már gondoltam én is!
2011. márc. 27. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Dióhéjban:

kalóriadefficit, testsúlyod 3*fehérje, testsúlyod 1-1,5* ch, kevés zsír, sok zöldség. Sokszor egyél keveset, este 6után ne legyen ch. Toljad a fehérjét, vitamint, ásványi anyagokat, glutamint, BCAA-t. Járj terembe edzeni heti 4szer, intenzív legyen az edzés, utána menj rögtön kardiózni 40-50percet, a pulzust nyomasd fel kb 131-132körülire. Edzések előtt mindig melegíts be, edzések után nyújtsál!

Fontos a folyadékbevitel is, napi 2-3l legyen meg!

2011. márc. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon egyszerű módszerrel fogytam: elhagytam minden nasit, édességet, cukros üdítőt.

Reggelre tettem a főétkezést, utána egyre kevesebbet ettem és könnyű korai vacsora. 4-5 adagra osztottam az étkezést. Inkább fehérjedús ételeket.

Mindenből feleannyit, mint azelőtt.


Busz helyett séta, és lement 10 kiló. És nem kellett beleszakadni. :P

2011. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!