Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15kg-ot szeretnék fogyni...

10-15kg-ot szeretnék fogyni jövő szeptemberig. Milyen sporttal lehetne a legegyszerűbben? És mennyit kellene csinálni belőle, meddig?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ennyit én is szeretnék
2010. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nyelvzseni1 válasza:
54%
Nem mondod, hány kiló vagy, hány éves, mennyit eszel, mit eszel, menyt mozogsz. Alapvetően kevesebbet kell enned, mint amennyit a szervezeted kíván. Ekkor fogsz fogyni. Vagy többet kell mozognod, mint amennyit eszel. Én úgy kezdeném, hogy lemérem a súlyom, majd elhagyok minden szénhidrátot. Aztán mérek egy hét után. Ezzel együtt növelném a mozgás mennyiségét, úszás. fokozatosan egyre többet. mérés. A megmaradt táplálékot ha nem csökken legalább egy kilóval stabilan hetente a súlyod a maradék táplálék egyre nagyobb részét cserélném ki zöldségre és gyümölcsre. Természetesen semmi sültek. Húsból csak párolt csirkemell semmi krumpli, csak rizs, stb. Az eredmény nem marad el.Aztán ha megvan a súly kellő mozgással tartani.
2010. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ennek nagyon egyszerű modja van. :)

ELHATÁROZÁS.

13 éves lány vagyok, 20 (!!!) kilót fogytam 8 hónap alatt.

80 kiló voltam, most 60 vagyok.

Sok fogyókúrával próbálkoztam , de egy idő után feladtam őket, és egyrecsak híztam...

Borzalmas volt. Aztán mikor már elegem lett, hogy piszkálnak, nem jön rám semmi normális gönc, az asztalra csaptam és aztmondtam állj.

Reggelire : valami natur joghurt, aszalt gyömölcsökkel

Tízória : pár szem mandula, mogyoró

Ebéd : Párolt zöldségek, natur hús (1 csepp olajban

sült csirkemell pl. )

Uzsonna : Valamilyen gyümölcs

Vacsora : Volt hogy nem is vacsoráztam, vagy ha igen,

akkor a joghurtba beletettem pár szem mandulát

vagy ilyesmit..


Heti 5x egy órát edzettem, torna dvdre otthon, hétvégén futás, lépcsőzés 'bónusznak'.



TEHÁT A 'NAGY' TITOK :

Többször egyél keveset, alacsony kalória tartalmút.

Minden nap mozogj.

És ha abbahagytad a fógyókúrát, akkor is egézségesen táplálkozz, és mozogj, külöben visszajönnek a kilók.


TUDOM MILYEN NEHÉZ, DE KITARTÁST KÍVÁNOK NEKED, TUDOM HOGY SIKERÜLHET! :-)

2010. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia :)

én már fogytam 10 kilót avval, hogy mindennap tornáztam és mértékkel ettem. csökkentsd le az adagokat a felére + mellé a torna garantált fogyás. én a helyedben aerobikoznék, mert az nagyon megmozgat és szebb is lesz az alakod :D egy fontos dolog még oszd el az étkezéseidet 5 részre így nem leszel olyan éhes és reggelire edd a legtöbb kcal vagy szénhidrát mennyiséget( nem tudom, hogy méred magadnak) SOK SIKERT!!!

2010. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a legegyszerűbb szerintem az lenne ha rákapnál arra hogy bringával közlekedj.nem kellene plusz ráfordítás hogy direktbe sportolj mert ha menned kell hát menned kell.5km- es távon belül verhetetlenül gyors.konkrétan nem fogsz tőle fogyni, de mondjuk én ahogy abbahagytam a hideg miatt egyből felugrott rám +5 kiló, tehát nem értelmetlen.
2010. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aerobic : D
2010. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hany eves vagy,hany kilo....de ami a legfontosabb:matol soha nem ehetsz edesseget,nem ihatsz szensavas uditoitalt,es nem ehetsz kenyeret. ha ezeket betartod,es megcsak nem is sportolsz... jovo szeptemberig le fogsz fogyni legalabb 6 kilot.
2010. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!