Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Csak a gyümölcsnap fogyaszt?

Csak a gyümölcsnap fogyaszt?

Figyelt kérdés
Ma a 10.-ik napot csinálom, először fogytam, majd a gyümölcsnap kivételével mindíg visszajön v.mennyi súly. A gyümölcsnap után viszont több megy le mint amennyi az előző 3 napban feljött (szerencsére :)). Ez így normális? Akkor nem is maga a diéta fogyaszt, hanem a gyümölcsnap, ami bármilyen étkezésnél beiktatható.
2008. ápr. 30. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyümölcsnap fogyaszt! Csak gondolj bele, a gyümölcsnapon kiürül a gyomrod, beleid, ezért mutat sokkal kevesebbet másnap a mérleg. Utána meg ugye a 3 nap alatt azért csak telítődik a gyomor, bélrendszer. Na de ez így természetes.
2008. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyókúra nem ilyen egyszerű dolog.

Eleve 2 hét kell, amíg a zsír ELKEZD lemenni rólad (addig a cukor, víz és fehérje (izom) tartalékok mennek le).

Úgyhogy, ha VALÓBAN fogyni szeretnél, akkor azt az orvosoddal beszéled meg.

2008. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha fehérje diétát tartok és tornászom hetente 3-4x, akkor nem megy le az izomzat. Másik fogyókúránál már tapasztaltam. Ezt a fogyókúrát viszont még nem ismerem.
2008. ápr. 30. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen fölösleges mindennap mérlegre állni, és nézegetni, hogy hány deka ment le vagy éppen föl. Ha hetente vagy még ritkábban méred magad, sokkal látványosabb súlycsökkenést látsz.
2008. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!