Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen diétát kezdjek ami jól...

Milyen diétát kezdjek ami jól fogyaszt mozgás mellet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na végre valaki aki mozgással akar fogyni. Amúgy ha több kalóriát égetsz, mint amennyit beviszel, már fogysz. De ha diétázol, akkor használd a zsírszegény dolgokat (1,5-ös tej, sovány sajt stb.)
2010. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
természetesen mindezt a cukor- és lisztbevitel csökkentésével, ugye kedves első, ez csak elfelejtetted? :)
2010. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen-igen, de gondoltam az nagyon alap. és igyál sok vizet is, egyél sok zöldséget.
2010. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Heti két másfél órás edzés. Délben ebédelek zöldséget kevés húst stb. utána már semmit nem eszek. :) Ez eddig bevált mert 10 kilót fogytam pár hét alatt, meg is tudom tartani de mostanában nem fogyok pedig ugyanezeket csinálom. Mit tegyek még?
2010. ápr. 12. 14:30
 5/13 anonim ***** válasza:
A fogyás egyik ideig megáll, aztán beindul, nyugi. Amúgy húst ehetsz többet is, az fehérje főleg, tehát a soványabbakból ehetsz. Inkább a köretet minimalizáld, mondjuk párolt zöldséget egyél inkább hozzá, de néha egy kis rizs sem fog megártani, szerintem... vagy vízben főtt krumpli.
2010. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D Jöhetnek még válaszok.
2010. ápr. 12. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Őrült!! Nem eszel 12 után???? Teljesen leáll az anyagcseréd, és csak hízni fogsz, mert onnantól bármit eszel, elraktározza a szervezeted a következő elcseszett napra. 2-3 óránként egyél, naponta 5-6szor legalább. Keveset. Tök mindegy mikor mit, egy fontos dolog van, közvetlen lefekvés előtt már ne egyél szénhidrátot.

Matek: napi 2g fehérje/testsúlykg.+ napi 3g szénhidrát/testsúlykg.

Fehérje: csirkemell, marhabélszín/hátszín/hal/sovány túró

Szénhidrát: rizs, teljes kiőrlésű kenyér (ez nem egyenlő a barna kenyérrel)

Ha erre nem vagy képes, akkor sok sikert a szenvedéshez, hogy állandóan éhes vagy, és nem fogysz. Ezeken röhögnöm kell.

2010. ápr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az enyém más eset, de cukor/szénhidrát szegény diétát próbáld meg, ha tudsz, kérj tanácsot dietetikustól, talán az edzőteremben is van, vagy tudnak ajánlani embert. Nekem terhességi diabétesz miatt kellett diétáznom, napi 180-200 g szénhidrátot fogyaszthattam, és 15 kilót fogytam a terhesség végére (5 hónap alatt), úgy hogy nem is mozogtam, a babám pedig teljesen egészséges.

Irányelvek:

Napi 6-szori étkezés! Így marad egyenletes a vércukorszint!

A fehérkenyerek, péksütik, fehérlisztes tészták kiiktatása,helyettük teljeskiőrlésű termékek, durumtészta, bevezetése. Sima rizs helyett barna rizs.

Tiltott gyümik, mert nagyon magas a szénhidrát tartalmuk: banán,szőlő, dinnye, szilva, aszalt gyümi

Iktasd ki a mézet, és ha tudod a tejet is, mert hiába zsírszegény, a szénhidráttartalma akkor is nagy. A gyümölcsleveknek szintén magas a szénhidráttartalma.

Sovány húsból bármennyit ehetsz, joghurt, kefír, túró szintén ok. De nem a gyümölcsjoghurt, csak a sima (esetleg diétás lekvárral bolondíthatod.)

Nekem számolgatnom kellett a szénhidrátokat, ez eleinte nem volt túl jó buli, de aztán később már fejből tudtam, miből mennyit ehetek. Neked bizton nem kell olyan szigorúan venni, de mint írtam egy dietetikus biztos segítene neked kialakítani egy étrendet. Függ a kortól, nemtől, súlytól, fizikai állapottól is, hogy kinek mi a legjobb. Sok sikert!

2010. ápr. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak van igaza: főleg a zsírbevitelt kell csökkenteni.
2010. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem a Norbi féle életmód vált be. Nézz bele az 1-es könyvébe. Az, hogy nem eszel 12 után az tényleg nagyon drasztikus, még a gyomrodat is kikészítheti szerintem, vagy legfeljebb igyál sokat. Csak akkor meg éjjel lehet szaladgálni.
2010. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!