Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A diéta leírásában alig említ...

A diéta leírásában alig említ leves fogyasztást. A leves, mint folyadék elhanyagolható?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van. Fehérje nap mindig ehetsz egy csésze húslevest( hús+lé tészta nélkül )

Én keményítőnapon lencselevest ettem, de lehet krumplileves is csak ne rakj bele tejfölt, Gyümölcsnapon meg gyümölcslevest csinálhatsz. Bár szerintem pár csepp joghurt nem fogja befolyásolni a ditétát Elvégre fehérje és keményítőnap is megengedett egy szeletke kenyér.

2008. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leves nem étel! Betegeknek talán.

De ha kalóriabevitelt akarsz csökkenteni, akkor az ilyen "felesleges" kalóriát kell elhagyni, folyadéknak pedig kalóriamentes ásványvíz.

Ez igaz bármelyik diétára, még az agyatlan 90 napos faszságra is, bár annak oly mindeggy....

2008. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!