Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit ehetek szénhidrátnapon?

Mit ehetek szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés
ami egyszerűbb kaja amihez nem szükséges 70féle hozzávaló és könnyen el lehet készíteni.
2009. júl. 11. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100g főtt rizs:)
2009. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kenyér,zsömle,kifli,pékárúk,kakaóscsiga,lekváros bukta.. stb:) még készíteni se kell.

Nekem ma épp szénhidrátnapom van, ebéd szószos tészta, uzsi 3kókuszkocka,előbb pedig 1jégkrém:) holnap gyüminap.. vá :S

2009. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ki az a elmebeteg aki kakaós csigát és jégkrémet ajánlgat DIÉTÁHOZ?
2009. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jajj én lennék az kérem :DD

hát.. ebben a diétában lehet,és igyis hatásos.. bocs. olvasdmá el melyik kategoriába tette a kérdést..

2009. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az egész 90 napos diéta kitalálója egy degenerált állat... Most olvasom, hogy szénhidrát nap meg fehérje nap. Ekkora parasztvakítást úristen.
2009. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
legalább arra ráveszi az embert,hogy ne krumplival egye a húst,hanem salátával,nem muszáj a lecsohoz kenyér, nem kell a tésztára sajtos szósz. : D am jo diéta szerintem
2009. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azt olvastam pizzát ehetek,ha nincs rajta húsféle.

így van?

2009. júl. 11. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg mint testépítő aza jó diéta ha naponta megeszel 1-3g/testúlykilógramm szénhidrátot és legalább 1,8g/tskg fehérjét(testépítőként 3-5g). Az a a jó diéta ha hetente kb 1 kg szabadulsz meg. Ha ennél sokkal többet fogysz akkor emelni kell a ch-t 20g-al, ha pedig kevesebbtől akkor növelni 20 g-al. Mindennap legyen legalább 40 perc lassú pulzusú (<130) folyamatos mozgás. Pl kerékpározás, gyors tempójú gyaloglás. Végezzen az egén hetente 3 súlyzós edzést. Naponta 4-6 étkezésed legyen, de du. 4 után ne egyél ch-ban gazdag táplálékot.

Diéta alatt kerülni kell a sok gyümölcsöt és a cukrokat. Ajánlatos mindennap 1/2 evk. lenmagolajat is elfogyasztani a "jó" zsírok miatt. Kerülni pacalpörköltet, csokit..stb. GyK: magas fehérje azért kell ,hogy a szervezeted az alacsony ch, erős sporttevékenységek miatt ne bontson izmot és lehetőleg ne az izmodból fogyj!

2009. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!