Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha zsömlét szeretnék enni...

Ha zsömlét szeretnék enni szénhidrátnapon ebédre, akkor mennyit ehetek meg?

Figyelt kérdés
csak azt enném ebédre, a tésztákat gyűlölöm.
2009. aug. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2 max naponta 3
2009. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, milyen naponta.... ?:o az úgy jó, hogyha mondjuk eszek ebédre a tészta helyett 2darabot, vacsorára meg mondjuk kakaós csigát, és mellé étcsokoládét, vagy zsömlét, és amellé étcsokoládét az úgy akkor oké?
2009. aug. 8. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
nem naponta 3 zsöminek megfelelő szénhidrát max, csokit felejtsd el vagy legalább keserű csoki legyen és 1 kocka csak
2009. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaa, értem.. De gondolom ez nem ennél a diétánál... De én a 90naposat csinálom :s
2009. aug. 8. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd a szénhidrát hizlal a legjobban, mindegy milyen diétát csinálsz! Naponta nem kell 150-200 Gr. nál több mert elhizol..
2009. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó,köszi:)
2009. aug. 8. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne egyél túl sok zsömlét, mert ugyan szénhidrát, de semmi hasznos dolog nincs benne a szervezeted számára..


szénhidrátnapra ajánlom:

-tészta

-rizs pl. gombapörkölttel.

-tarhonyás lecsó

-lekváros tészta, (és egyéb édes tészta pl. grízes tészta)

-puffasztott rizs

-pattogatott kukorica - olaj nélkül

-pogácsa 6-8 db

-szójakockából pörkölt tésztával

-leves zöldségekkel és tésztával


[link]


itt találsz még a témában cikkeket, naplókat, olvass bele, hátha adnak a csajok valami jó ötletet :)

2009. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!