Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek ez jó eredmény?...

Szerintetek ez jó eredmény? Fogyhatok még 5-6 kilót?

Figyelt kérdés

május elején voltam 75 kg. júniusra a ballagásomra lefogytam 69 kg-ra azzal hogy kevesebbet ettem, nem ettem kenyeret, cukros üccsiket. tartottam a súlyomat, hiába kezdtem el ugyanugy enni. Azután elhatároztam hogy vékoníabb akarok lenni ezért július 2.-án elkezdtem a 90 napos diétát. Mindennap futottam, tornáztam. Én hüly.e nem mértem mgam az első hetekbe , de nemis kellett mert a harmadik héten mégmindig 69 kg voltam. Tegnap méretkeztem és már 64 kg-ot mutatott a mérleg. ( és a Mérleg nem biztos hogy megbizható mert lehet kettővel többet mutat) . Szóval szerintetek ez eddig igy jó? Mostmár mindennap insanity, és csak hetente 3x futok. A hasamat szeretném lefaragni.

14/L 175 cm


2012. júl. 25. 09:15
 1/7 anonim válasza:
szerintem nem rossz de azért mérd meg magadat egy hitelesítet mérlegen!
2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
először tanulj meg írni, és fogalmazni hulyegyerek :) utána magyarázzál!
2012. júl. 29. 09:19
 3/7 anonim válasza:
hulyegyerek köszike te is tudsz értelmiség :P
2012. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért irtam ugy hogy azért igy hátha szebben hangzik hogy hulyegyerek , amugy meg HÜLYEGYEREK !
2012. júl. 31. 10:52
 5/7 anonim válasza:
nem mondod o.O de te állandóan a gép előtt ülsz? menjél kocogj vagy tornássz! sokkal eredményesebb lesz :p na így már érthető??
2012. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anowind válasza:

Bunkó idiótákkal ne foglalkozz! Már ajánlottam sok embernek... a hülye gyerek más kategória egy fokkal jobb :D


(Írtam privit!)

2012. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. aug. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!