Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A meleg miatt nehéz a gyümi...

A meleg miatt nehéz a gyümi nap. Mivesz szoktatok bűnözni? Már aki bűnöz.

Figyelt kérdés
Hétfőn majdnem elájultam a rosszul léttől mert úgy látszik a melegben máshogy viselkedik a szervezetem ha csak gyümölcsöt eszem.
2009. júl. 17. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szoktam enni gyümölcsnapon, csak 1almát.. Nem kell a melegbe,esetleg ha elcsábúlnák valami felé aza pohár tej lenne :Q:Q imádom.. De sajnos csak proteinnapon ihatok.. Egyébként, kibírható, ha nem mész napra.. De ugye ez meg nem mindenkinek megoldható :(
2009. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem melegben a legkönnyebb, akkor ugyis kisebb az étvágyam. Szerintem inkább a túl kevés folyadékkal van bajod, de arra meg jó a 100%-os gyümölcsé is - vagy hidithatod vizzel is. (Csak arra figyelj, hogy ne legyen benne külön hozzáadott cukor, csak ami a gyümölcsben van.)
2009. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!