Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizok! Hány naponta szoktat...

Fogyizok! Hány naponta szoktatok bűnőzni?

Figyelt kérdés
csoki,fagyi,stb.?
2011. aug. 7. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
fogyizók*
2011. aug. 7. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha IGAZÁBÓL fogyózol nem bűnzöl...

De bevallom én is szoktam elég ritkán ha szülinapom van vagy valami esemény.

2011. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Testzsírszázalék függőnek kéne lenni a dolognak. Ha zsíros vagy mint egy fóka akkor csak ártasz vele... de ha viszonylag alacsony és még alacsonyabbra akarod vinni akkor még használhat is: [link]
2011. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha fogyózok, azt komolyan veszem, és nem bűnözök.
2011. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap eszek valami kis "örömöt" hogy később ne faljam fel az egész hűtőt. Egy kocka csoki,vagy 2kanál fagyi, vagy diétás sütiket is szoktam csinálni,olykor a reggelim egy péksüti. Mindent eszek,de úgy csinálom hogy az beleférjen a napi kalóriaszükségletembe.
2011. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tölcséres 3 gombócos fagyira meg 2 tábla csokira gondoltam persze. Hanem bármire:) Vagy akkor miket esztek?
2011. aug. 7. 17:47
 7/7 Cass90 ***** válasza:

Annyira hülye kifejezése ez a fogyózók körében... Ha valaki annyira komolyan veszi, akkor soha életében nem eszik többet abból a bizonyos ételből, hiszen az "bűn". hagyjuk...


Szerintem nem úgy kell hozzáállni, hogy heti egyszer/kétszer ezek pld. valami sütit, inkább a mennyiségekre kell figyelni, illetve amikor nem kívánod az édeset nem kell csak megszokásból enni.


Simán lehet fogyni akkor is ha eszel csokit, sütit, fagyit, stb. Persze csak "kiegésztésként", és keveset. Nálam van olyan, hogy hosszú ideig nem kívánom (vagy csak gyümiket nyersen) pedig elég édesszájú vagyok, viszont ha kívánom az édeset nem állítok fel drasztikus semmi cukor alapú terveket.


Szóval, jobb ha piciket eszel, mintha megvonnád magadtól teljesen. Nem attól fogysz ha teljesen megválsz ezektől, illetve ha megszabod egy héten hányszor ehetsz ezt-azt. Persze a legjobb az,ha tényleg megkedveled/rászoksz az egészséges ételekre, és inkább azokat kívánod,jobban, mint korábban a nasikat. Valami aranyközépút kell, illetve figyelni a tested reakcióit mikor mire van szüksége.

2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!