Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen a hétvégén...

Ki az aki ezen a hétvégén "bűnözni" fog? :DD

Figyelt kérdés
éénn igeen. végreee:D úgy váároom már.
2011. okt. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
bankrablásra készülsz?:D
2011. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
87%

Tisztelettel értesítjük, hogy IP-címe azonosításra került, és kollégáink hamarosan felkeresik az otthonában.


Üdvözlettel:

BRFK

Bűnemgelőzési Osztály

2011. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
ajh de nem uugy xDDDD fogyókúrába :P csaló nap. :DD
2011. okt. 5. 14:58
 4/67 anonim ***** válasza:
Én.:D Sajnos..Múlt hétvégén is bűnöztem, meg most is fogok. :$ [múlt hétvégén ünnepség miatt, most hétvégén pedig azért, mert nem leszek itthon sem szombaton, sem vasárnap, így gyorsétteremben kényszerülök majd enni]
2011. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesóm szülinapját fogjuk ünnepelni, de ezt nem érzem bűnnek. Tortát is fogok enni, de 1 szelet tortától még senki nem hízott meg.
2011. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
csak amennyire "muszáj". Hazamegyek a családomhoz (havi 1x van ilyen), nyilván nem kötelezhetem őket, hogy azt főzzék, ami a diétámban elő van írva. szóval mást fogok enni, mint amit kellene, de kcalban ugyanúgy 1600nál maradok.
2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, a dohányzás rovatban mindenkit leszólnak, hogy semmi akaraterejük nincs, közben meg itt micsoda összeesküvések folynak! :D
2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi számít bűnnek. Télen minden nap megeszek egy kanál mézet, mostanában majd minden nap elfogyasztok 3 deka fekete csokoládét, de attól még nem vagyok nagyon kövér (161 cm és 58 kiló), és a súlyom még csökkenőben van. Na a hétvégi ereszd el a hajad tényleg már-már a bűn kategóriájába esik, alkoholt egyáltalán nem fogyasztok, szörpöket sem, de nincs olyan hétvége, hogy ne legyen egy kis sütizés, és nem diétás alapanyagokból! ☺ De amióta fogyok ezt sem bánom, nincs bűntudatom.
2011. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

Én is bűnözni fogok szombaton! Alig várom. Súlyt tartok amúgy, de most olyat fogok zabálni,hogy nem érdekel mit és mennyit azt és amennyi jólesik. Már nagyjából el is terveztem miket fogok enni.

Reggel: Kakaós csiga,lekváros bukta,1habroló, egy mákos krémes süti,pöttyös guru,vanilliás vagy kókuszos csiga, madártejes bocsicsoki.Lehet nembírom majd megenni mindet,de ha úgy jön ki akkor mindet:)

Ebéd körül: kenyérlángos, mivel vásárba megyek ott vannak édességes standok,ott kókuszos rudakat,vajkaramellát,gumicukrot fogok enni,egy adag "nasifánkot".

Délután rántotthúst krumplipürével,krumplifőzeléket. Egy habos csokis palacsintát,és tiramisut.

Na ez lesz a menüm :D meg gebedek annyira várom már. :)

2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
ahhhw muszájvolt leirni? wáááá kókuszrúúúd. :N amugy énis márcsak súlyt tartok de most váááá. kókuszrúdat énis fogok venniiiiii. :DDDDD hamar elmegy ez a héét...holnap már csütörtök. :D jaj Isteneem itt nézem neten a sütiket meg mindent. :DD vááááááááá. xDDDD
2011. okt. 5. 16:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!