Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 nap után nem tartottam...

A 90 nap után nem tartottam be a reggeli gyümölcsevést, hanem rendesen reggeliztem. Újrakezdhetem a diétát?

Figyelt kérdés
Akkor 65kg voltam, most 68kg vagyok.
2007. aug. 25. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, hogy nem tartottad be, de újra kezdheted, amennyiben már eltelt pár hónap a diéta befejezése óta. Amennyiben csak 1-2 hétről van szó, akkor meg nyugodtan váltsd át mostani reggelidet a gyümire. S persze azt se gfeledd, hogy a fogyókúráknak nem csak az a lényegük, hogy leadjuk a kilóinkat, hanem, hogy ráébresszenek nem ehetünk emg bármit, tehát diéta után is kell figyelni az étkezésre, nem szabad annyit enni, mint diéta előtt. Bármilyen csoda diétát is csinált az ember, ha a későbbiekben nem figyel az étkezésre ugyanúgy visszajöhetnek a kilók.
2007. aug. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

En sem tartottam be a gyumolcs a maradek 3 honapra szabalyt.En is visszahiztam par kg-t. Junius kozepen fejeztem be a dietat es kb. 1 honapig voltam kepes gyumolcsot enni reggelire. Nagyon nehez barmennyire is nagyon egeszseges allandoan gyumolcsot enni. En eljutottam arra a gondolatra, hogy inkabb kover maradok. Nem tudok tobb gyumolcsot megenni. Most azt tervezem, hogy igy kozel 3 honap tavlataban kepes vagyok ujra beallni es enni a normalis reggeli helyett gyumolcsot.

Sok sikert, kitartast kivanok!

2007. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!