Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lehet tartósan,5-10...

Hogyan lehet tartósan,5-10 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Jó módszerekre lennék kíváncsi, amik esetleg nektek is bejöttek már. Lehetőleg kevés mozgással.. (ezt nem lustaságból írom, csak nagyon kevés időm van) minden nap négyig vagyok iskolában, utána még zene- és nyelvórák..

Ha tudtok jó módszereket, írjatok. 176cm 78kg 15F



2012. szept. 8. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
ui.: mindenhova biciklivel járok, az napi kb 15-20km.
2012. szept. 8. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:

Heti fél-1 kiló fogyással

Naponta többszöri étkezés keveseket, sok gyümölcs zöldség fehérje (sovány hús halak stb)

Kenyérből csak tk és max reggelire pár szelet, kerüld az olajban, zsírban sült dolgokat

Olvass utána a helyes táplálkozásna

Én naponta 20 percet futok, szerintem az minden elfoglalt ember idejébe belefér

2012. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
paleo ételekkel :) (hús,hal,zöldség,gyümölcs,tojás,magok főleg) meg jó állati zsírok pl szalonna ilyesmi
2012. szept. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. A 20 perc belefér. =) Köszönöm a válaszokat
2012. szept. 9. 13:55
 5/8 anonim válasza:
62%
Én reggelire ettem rendesen pl.: piritóst vagy kalácsot. Reggeli és Ebéd között csak akkor ettem mikor éhes voltam és akkor is csak almát vagy barackot vagy valamilyen zöldséget. Ebéd rendessen a suliban. Délután ismét csak akkor ettem ha éhes voltam és csak almát vagy barackot vagy valamilyen zöldséget. Vacsorát csak akkor ettem ha nagyon éhes voltam és akkor is valami diétás félét. Én ezzel fogytam le naponta 1,5-2 kg. Ja és nagyon fontos a FOLYADÉK!!! meg persze a mozgás.
2012. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hetente?
2012. szept. 10. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyadék alatt tiszta vizet érts. Nem kólát, nem tejet, stb.

ihatsz gyümölcslevet, de a rengeteg víz akkor is kell!

2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%

Nekem az Update módszer vált be. Nem nagyon eszem a termékeit, de a rendszer/módszer működik.

Kerüld a krumplit, rizst és tésztát. Csak akkor edd, ha nagyon muszáj. Ne egyél cukrot sem. Az üres tea eleinte furcsa, de könnyen hozzá lehet szokni az ízéhez.

Szénhidrátot (kenyeret stb) csak délelőtt egyél, napközben sült húsokat, halat párolt zöldséggel vagy salátával. Este csak könnyűket ehetsz, gyümölcsöt, joghurtot, salátát stb.

A legnagyobb hibát akkor követed el, ha szénhidrátot eszel naponta többször, mert leesik a vércukrod és 1-2 óra után megint éhes leszel.

A napi 20-30 perc mozgás kezdetnek jó, de nézhetsz a youtubon edzős videókat is (pl Lochte-nak)

2012. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!