Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4-5 kg-t szeretnék fogyni,...

4-5 kg-t szeretnék fogyni, lehetőleg tartósan. Szerintetek így menni fog? Körülbelül mennyi idő alatt érem el a kívánt eredményt?

Figyelt kérdés
Heti 1 tesi, 1x egy óra aerobic, 1x egy óra stepp, 1x két óra korcsolyázás (többes sajnos nem tudok beiktatni). Igyekszem kevesebbet enni. Mennyi idő alatt megy le az a 4-5 kiló? 14/L
2012. febr. 13. 20:24
 1/8 pagan válasza:
ha jól csinálod heti 1-2 kilo mínusz:)
2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huha komolyan? de jó!:D
2012. febr. 13. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
2kg mínusz nem egészséges, maximum 1kg legyen a cél különben biztos nem lesz tartós.
2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben, akkor erre odafigyelek. köszi:)
2012. febr. 13. 21:27
 5/8 anonim válasza:

Figyu!

Én úgy fogytam 4 kilót,hogy 1,5 hónapig nem ettem kenyeret,tésztát,csokit.Semmit sem tornáztam!Mégis fogytam! Pl:ebédre ettem májkrémet paprikával és sajttal.

2012. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te inkább ne osztogasd a tanácsokat.
2012. febr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nincs ellenemre a torna, sőt néha kifejezetten élvezem, nem csak a fogyi miatt csinálom. Nekem biztosan nem lenne annyi önuralmam, mint az utolsóelőtti válaszadónak:)
2012. febr. 14. 16:13
 8/8 anonim válasza:

mondjuk ez attól függ hogy hány kiló vagy és hány centi meg hogy előtte hogyan étkeztél és mozogtál-e

ha nem mozogtál semmit és össze vissza ettél akkor az első 2 kiló nagyon hamar lefog menni , de szerintem az az 5 kiló meg van egy hónap alatt és ne az legyen a cél hogy keveset egyél .


sok sikert!

2012. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!